Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 6.00
2 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 5.50
3 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 5.00
4 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 4.50
5 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 4.00
6 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 4.00
7 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 4.00
8 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 3.50
9 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 3.50
10 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 3.50
11 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 3.50
12 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 3.50
13 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.50
14 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 3.00
15 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.00
16 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.00
17 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 3.00
18 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 3.00
19 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 3.00
20 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 2.75
21 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 2.75
22 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 2.67
23 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 2.50
24 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.50
25 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 2.50
26 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 2.50
27 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 2.50
28 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.50
29 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.50
30 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.50
31 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 2.50
32 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 2.50
33 Koflanovics Kristóf Miklós

Koflanovics

Kristóf Miklós
BME-MAFC BME-MAFC 2 2.50
34 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.50
35 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.25
36 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.00
37 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 2.00
38 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 2.00
39 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
40 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.00
41 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
42 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.00
43 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
44 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 2.00
45 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 1.75
46 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.75
47 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 1.67
48 Sinkovits Dániel Péter

Sinkovits

Dániel Péter
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
49 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
50 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
51 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
52 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
53 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.50
54 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 1.50
55 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 1.50
56 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.50
57 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 1.50
58 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.50
59 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.50
60 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.50
61 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 1.50
62 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
63 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 1.50
64 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.25
65 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.25
66 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.25
67 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.00
68 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 1.00
69 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
70 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
71 Nagy Benedek Ágost

Nagy

Benedek Ágost
TFSE TFSE 4 1.00
72 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
73 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
74 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
75 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 1.00
76 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.00
77 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
78 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 1.00
79 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
80 Nagy Szabolcs Szilárd

Nagy

Szabolcs Szilárd
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
81 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.00
82 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
83 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 1.00
84 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
85 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.00
86 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.00
87 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
88 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.00
89 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
90 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 0.75
91 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.50
92 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
93 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
94 TÓTH Richárd

TÓTH

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
95 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.50
96 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
97 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 0.50
98 IVÁNCSICS Ákos

IVÁNCSICS

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
99 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
100 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.50
101 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
102 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
103 Katona József Bence

Katona

József Bence
TFSE TFSE 2 0.50
104 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
105 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 0.50
106 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
107 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
108 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
109 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.50
110 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
111 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
112 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
113 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
114 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 0.33
115 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.25
116 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.25
117 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
118 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
119 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 0.25
120 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
121 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
122 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
123 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
124 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 0.00
125 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
126 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
127 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
128 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
129 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 0.00
130 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
131 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00
132 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
133 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
134 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
135 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
136 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
137 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
138 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
139 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.00
140 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
141 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
142 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
143 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
144 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.00
145 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.00
146 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
147 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.00
148 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00

Megyei szövetségek