Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 40.00
2 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 39.50
3 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 39.50
4 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 38.50
5 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 38.00
6 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 37.50
7 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 37.50
8 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 37.00
9 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 36.25
10 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 36.00
11 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 36.00
12 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 36.00
13 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 35.25
14 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 35.00
15 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 35.00
16 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 34.00
17 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 34.00
18 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 33.00
19 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 32.50
20 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 32.50
21 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 32.50
22 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 32.25
23 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 31.50
24 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 31.50
25 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 31.50
26 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 31.00
27 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 31.00
28 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 31.00
29 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 30.50
30 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 30.25
31 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 30.00
32 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 30.00
33 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 30.00
34 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 30.00
35 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 29.50
36 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 29.00
37 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 29.00
38 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 28.75
39 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 28.50
40 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 28.50
41 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 27.50
42 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 27.50
43 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 27.25
44 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 27.00
45 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 27.00
46 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 27.00
47 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 27.00
48 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 27.00
49 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 26.75
50 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 26.50
51 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 26.50
52 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 26.25
53 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 26.25
54 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 26.00
55 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 26.00
56 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 25.67
57 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 25.50
58 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 25.50
59 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 25.50
60 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 25.00
61 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 24.50
62 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 24.50
63 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 24.50
64 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 24.00
65 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 24.00
66 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 24.00
67 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 23.00
68 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 23.00
69 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 22.50
70 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 22.50
71 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 22.50
72 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 22.25
73 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 21.50
74 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 21.00
75 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 21.00
76 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 20.50
77 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 20.00
78 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 20.00
79 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 19.50
80 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 19.00
81 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 19.00
82 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 19.00
83 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 18.50
84 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 18.50
85 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 18.00
86 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 17.50
87 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 17.50
88 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 17.25
89 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 17.00
90 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 17.00
91 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 17.00
92 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 16.75
93 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 16.50
94 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 16.50
95 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 16.50
96 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 16.50
97 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 14.50
98 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 14.25
99 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 13.25
100 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 13.00
101 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 12.75
102 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 12.50
103 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 12.00
104 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 12.00
105 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 11.75
106 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 11.50
107 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 11.00
108 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 10.00
109 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 10.00
110 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 10.00
111 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 10.00
112 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 9.75
113 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 9.50
114 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 9.50
115 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 9.33
116 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 9.25
117 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 9.00
118 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 9.00
119 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 9.00
120 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 9.00
121 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 8.00
122 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 7.75
123 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 7.50
124 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 5.00
125 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 4.50
126 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 4.50
127 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 3.75
128 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.00
129 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 3.00
130 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 2.50
131 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 2.50
132 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 1.50
133 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
134 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
135 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
136 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
137 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
138 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
139 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
140 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
141 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
142 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
143 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
144 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
145 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
146 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
147 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
148 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00

Megyei szövetségek