Ranglisták - Fiú egyetemi Rájátszás - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Bus Iván

Bus

Iván
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 7.50
2 Tóth Bence

Tóth

Bence
SMAFC SMAFC 2 6.00
3 Kozák Márton

Kozák

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 6.00
4 Laczó Levente

Laczó

Levente
NKE SE NKE SE 2 6.00
5 Megyes Ákos

Megyes

Ákos
EKE Eger EKE Eger 2 6.00
6 Takács Dániel

Takács

Dániel
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 5.25
7 Nagy Szabolcs Szilár

Nagy

Szabolcs Szilár
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 4.50
8 Mészáros Bence

Mészáros

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 4.50
9 Tukovits Balázs

Tukovits

Balázs
SMAFC SMAFC 2 4.50
10 Kereszty Loránd

Kereszty

Loránd
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 4.00
11 Tóth Bence

Tóth

Bence
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 4.00
12 Nagy Botond Ágoston

Nagy

Botond Ágoston
TFSE TFSE 4 4.00
13 Rátvay Tamás

Rátvay

Tamás
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.50
14 Fehér Ákos

Fehér

Ákos
BME-MAFC BME-MAFC 2 3.50
15 Mlcoch Máté

Mlcoch

Máté
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 3.50
16 Hegyi Ákos

Hegyi

Ákos
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 3.50
17 Kámán Bálint

Kámán

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 3.50
18 Kárpáti Balázs

Kárpáti

Balázs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 3.50
19 Tóth Dávid Zoltán

Tóth

Dávid Zoltán
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 3.50
20 Szicsák Bence

Szicsák

Bence
EKE Eger EKE Eger 2 3.50
21 Boinitzer Dávid

Boinitzer

Dávid
TFSE TFSE 3 3.33
22 Czura Attila

Czura

Attila
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 3.25
23 Buday-Sántha Attila

Buday-Sántha

Attila
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 3.00
24 Pollák Balázs István

Pollák

Balázs István
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 3.00
25 Horváth Csaba

Horváth

Csaba
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 3.00
26 Nagy Kevin

Nagy

Kevin
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 3.00
27 Vaskó György

Vaskó

György
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 2.75
28 Nagy Benedek Ágoston

Nagy

Benedek Ágoston
TFSE TFSE 4 2.75
29 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 2.67
30 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
EKE Eger EKE Eger 2 2.50
31 Katona Bence

Katona

Bence
TFSE TFSE 2 2.50
32 Polgári Bence

Polgári

Bence
NKE SE NKE SE 2 2.50
33 Veingartner András

Veingartner

András
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.50
34 Szanyi Róbert

Szanyi

Róbert
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 2.25
35 Czukor Bence

Czukor

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 2.00
36 Kovács Adrián

Kovács

Adrián
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.00
37 Geiger Bálint

Geiger

Bálint
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 2.00
38 Gáspár Balázs

Gáspár

Balázs
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 2.00
39 Nyulász Barnabás

Nyulász

Barnabás
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 2.00
40 Kacskó Csaba

Kacskó

Csaba
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 2.00
41 Kis Milán

Kis

Milán
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.00
42 Ungi Keve

Ungi

Keve
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
43 Máriás Gergely Antal

Máriás

Gergely Antal
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 2.00
44 Steier Krisztián

Steier

Krisztián
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
45 Bürgés Sándor

Bürgés

Sándor
EKE Eger EKE Eger 2 2.00
46 Füzy Marcell

Füzy

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 2.00
47 Barcza Dániel

Barcza

Dániel
SMAFC SMAFC 2 2.00
48 Tasnádi Bence

Tasnádi

Bence
NKE SE NKE SE 2 2.00
49 Kopasz Márton

Kopasz

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.75
50 Lippai Szabolcs

Lippai

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.50
51 Scerbinskis Reinis

Scerbinskis

Reinis
TFSE TFSE 4 1.50
52 Schaul Levente

Schaul

Levente
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.50
53 Bános Csaba

Bános

Csaba
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.50
54 Piukovics Bálint

Piukovics

Bálint
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.50
55 Schuj Márton János

Schuj

Márton János
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.50
56 Tombor Márton

Tombor

Márton
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.50
57 Szegedi Márton Dezső

Szegedi

Márton Dezső
SMAFC SMAFC 2 1.50
58 Vicze Kristóf

Vicze

Kristóf
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 1.50
59 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 1.50
60 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 1.50
61 Bognár Mátyás

Bognár

Mátyás
TFSE TFSE 4 1.25
62 Orliczki Bence Barnabás

Orliczki

Bence Barnabás
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 1.25
63 Kovács Zoltán

Kovács

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 1.25
64 Asszú Ádám

Asszú

Ádám
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.25
65 Armaghani Ármin

Armaghani

Ármin
TFSE TFSE 4 1.25
66 Jegesi Norman

Jegesi

Norman
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
67 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 3 1.00
68 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
69 Bujtor Levente

Bujtor

Levente
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 1.00
70 Haris Róbert

Haris

Róbert
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 1.00
71 Grifatong Miklós

Grifatong

Miklós
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.00
72 Kéri Tamás

Kéri

Tamás
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
73 Liszkai Dávid

Liszkai

Dávid
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
74 Naményi Márk

Naményi

Márk
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 1.00
75 Szűcs Máté

Szűcs

Máté
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 1.00
76 Koflanovics Kristóf

Koflanovics

Kristóf
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
77 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 1.00
78 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
TFSE TFSE 4 1.00
79 Lukács Dániel

Lukács

Dániel
BME-MAFC BME-MAFC 2 1.00
80 Horváth Róbert

Horváth

Róbert
EKE Eger EKE Eger 2 1.00
81 Szekeres Ferenc

Szekeres

Ferenc
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.75
82 Gonda Zsombor

Gonda

Zsombor
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.75
83 Szűcs Attila

Szűcs

Attila
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.50
84 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
TFSE TFSE 4 0.50
85 Domsitz Márton

Domsitz

Márton
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.50
86 Orliczki Márton

Orliczki

Márton
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 4 0.50
87 Iveszics Milán

Iveszics

Milán
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.50
88 Vincze Balázs

Vincze

Balázs
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
89 Vörös Miklós

Vörös

Miklós
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.50
90 Urbán Antal

Urbán

Antal
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.50
91 Szavai Péter

Szavai

Péter
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
92 Gáspár Erik Dániel

Gáspár

Erik Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
93 Gáspár Gergely

Gáspár

Gergely
SMAFC SMAFC 2 0.50
94 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.50
95 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
96 Kovács Tamás

Kovács

Tamás
NKE SE NKE SE 2 0.50
97 Pungor Szabolcs

Pungor

Szabolcs
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.50
98 Erdős Áron

Erdős

Áron
SMAFC SMAFC 2 0.50
99 Kovács Botond Áron

Kovács

Botond Áron
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
100 Sinkovits Dániel

Sinkovits

Dániel
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.50
101 Yuteng Yin

Yuteng

Yin
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.50
102 Veszprémy Zoltán

Veszprémy

Zoltán
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.50
103 Fekete József

Fekete

József
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.50
104 Zsuga Tamás

Zsuga

Tamás
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
105 Király Zalán

Király

Zalán
TFSE TFSE 4 0.25
106 Szűcs Bence

Szűcs

Bence
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.25
107 Orosz Dominik

Orosz

Dominik
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
108 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
109 Galló Márk

Galló

Márk
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 3 0.00
110 Polyák András

Polyák

András
NKE SE NKE SE 2 0.00
111 Nemes Dániel

Nemes

Dániel
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
112 Velenyák János

Velenyák

János
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
113 Laman Richárd

Laman

Richárd
TFSE TFSE 2 0.00
114 Vida Zoltán

Vida

Zoltán
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
115 Széplaki Zsolt

Széplaki

Zsolt
SMAFC SMAFC 2 0.00
116 Jánkfalvi Máté

Jánkfalvi

Máté
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
117 Papp Barna

Papp

Barna
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
118 Kőfaragó Richárd

Kőfaragó

Richárd
SMAFC SMAFC 2 0.00
119 Lenger Levente

Lenger

Levente
Veszprémi Egyetemi SC Veszprémi Egyetemi SC 2 0.00
120 Lajos Norbert

Lajos

Norbert
PTE-PEAC PTE-PEAC 2 0.00
121 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
TFSE TFSE 4 0.00
122 Horányi András

Horányi

András
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
123 Iváncsics Ákos

Iváncsics

Ákos
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
124 Győr Marcell

Győr

Marcell
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
125 Bujdosó Péter

Bujdosó

Péter
Debreceni Medikus SE Debreceni Medikus SE 2 0.00
126 Nichter Róbert

Nichter

Róbert
SMAFC SMAFC 2 0.00
127 Schveighoffer Péter Áron

Schveighoffer

Péter Áron
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
128 Oláh Márton

Oláh

Márton
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
129 Oroszi Viktor

Oroszi

Viktor
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00
130 Csepregi Ádám István

Csepregi

Ádám István
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
131 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
132 Mándity Dániel

Mándity

Dániel
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2 0.00
133 Világi Kristóf

Világi

Kristóf
TFSE TFSE 4 0.00
134 Kamenik Bence Ákos

Kamenik

Bence Ákos
Szegedi RSC Szegedi RSC 2 0.00
135 Sebők Bence

Sebők

Bence
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
136 Szondi Kristóf

Szondi

Kristóf
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
137 Fülöp Zsombor

Fülöp

Zsombor
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
138 Mándity Markó

Mándity

Markó
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
139 Földes Dániel

Földes

Dániel
PTE-EMES Petőfi SE PTE-EMES Petőfi SE 2 0.00
140 Kozák Bertalan

Kozák

Bertalan
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 4 0.00
141 Sebestyén Dávid

Sebestyén

Dávid
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
142 Tálos András

Tálos

András
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
143 Horváth Márton

Horváth

Márton
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 2 0.00
144 Horváth Bence

Horváth

Bence
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 4 0.00
145 Tóth Lóránt

Tóth

Lóránt
BME-MAFC BME-MAFC 2 0.00
146 Szepesi Szabolcs

Szepesi

Szabolcs
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
147 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 2 0.00
148 Soós Bence

Soós

Bence
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2 0.00

Megyei szövetségek