Ranglisták - Férfi NB I. A - 2018/2019
Minimum 4 lejátszott mérkőzés
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1 Borisov Milos 3-4 DEAC 7 29.43
2 Taylor Kameron Milton Allante 2-3 PVSK 7 29.00
3 Gordon Wesley Jamaal 5 Sopron KC 7 26.14
4 Dramicanin Rastko 5 KTE-Duna Aszfalt 7 24.86
5 Heath Jordan 4-5 Alba Fehérvár 6 24.00
6 Milosevic Strahinja 3 Szolnoki Olaj KK 7 23.72
7 Bruinsma Evan John 4 Falco KC 6 23.33
8 Warner Angelo Curtis 1 Sopron KC 7 23.29
9 Agafonov Andriy 5-4 Zalakerámia ZTE KK 7 22.72
10 Lóránt Péter 4-5 Alba Fehérvár 6 21.67
11 Dugat Henry 1-2 DEAC 7 21.29
12 Pantelic Djordje 5 Jászberény 7 21.00
13 Nelson Remon Migguel 1 Jászberény 4 21.00
14 Hendlein Roland 4 Kaposvári KK 7 20.86
15 Ware Dustin Benison 1 Zalakerámia ZTE KK 7 20.57
16 Freeman Allerik 2-1 Alba Fehérvár 6 20.33
17 Vojvoda Dávid 2-1 Szolnoki Olaj KK 7 20.29
18 Price Timothy Terell 2-3 Egis Körmend 7 19.86
19 Karahodzic Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 7 19.86
20 Johnson Jr. Reginald 1 Kaposvári KK 7 19.72
21 Kesar Igor 5 PVSK 6 19.50
22 Mclane Logan Ives 4-5 Serco - TF-BP 7 19.14
23 Sulovic Nenad 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 19.14
24 Budimir Veljko 3-4 PVSK 7 19.00
25 Boltic Marko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 18.86
26 Jevtovic Nikola 4-5 Atomerõmû SE 7 18.57
27 Szabó Zsolt 4 Zalakerámia ZTE KK 7 18.57
28 Norfleet Julian Vincent 1 Falco KC 6 18.50
29 Coleman Marcus Orlando 3 Jászberény 7 18.29
30 Andric Luksa 5 Szolnoki Olaj KK 7 18.29
31 Pongó Máté 1-2 PVSK 7 18.00
32 Aleksandrov Nemanja 4-5 Jászberény 7 17.43
33 Rakic Miljan 2 Jászberény 7 17.00
34 Manigat Jahenns-Ley 1-2 DEAC 6 16.67
35 Derasimovic Marko 3-4 KTE-Duna Aszfalt 6 16.34
36 Bradford Desonta Keylon 1 Egis Körmend 7 16.29
37 Mc Neail Jr. Kenyon Tarrell 1 Egis Körmend 7 16.14
38 Ferencz Csaba 3 Egis Körmend 7 16.14
39 Lemar Brynton Jevon 1-2 Sopron KC 7 16.00
40 Evans II. Shannon Eugene 1-2 Atomerõmû SE 7 15.86
41 Trajkovski Bojan 4-5 Atomerõmû SE 7 15.86
42 Curry Ronald Lee JR. 1 Falco KC 6 15.83
43 Csorvási Milán 5 Egis Körmend 6 15.50
44 Benke Szilárd 3 Szolnoki Olaj KK 7 15.29
45 Hammonds Leyton Grant 4 Egis Körmend 7 14.72
46 Faust Nicholas David Jordan 3-4 Atomerõmû SE 7 14.72
47 Juhos Levente 4 Naturtex-SZTE-Szedeák 5 14.60
48 Eilingsfeld János 4-5 Atomerõmû SE 7 14.57
49 Cartwright Kyron 1-2 Alba Fehérvár 6 14.50
50 Airington Jaylin Gregory 1-2 Szolnoki Olaj KK 7 14.43
51 Spica Marko 4-5 Kaposvári KK 5 14.20
52 Ciric Andrija 4 PVSK 7 13.86
53 Bellot-Green Tyrell Christopher 3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 13.86
54 Kovács Ákos 1-2 Atomerõmû SE 7 13.86
55 Green Juan'a Lanier 1 KTE-Duna Aszfalt 7 13.86
56 Thompson James Bernard 2 Zalakerámia ZTE KK 7 13.71
57 Reddic Juvonte Daquaen 5 Falco KC 6 13.50
58 Boykins Jacobi 2-3 Alba Fehérvár 5 13.20
59 Davis Darrell Loydd 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 13.14
60 Wiggins Jr. Alan Anthony 4-5 Sopron KC 7 13.00
61 Váradi Benedek 2 Falco KC 6 13.00
62 Murphy Alex James 4 Szolnoki Olaj KK 7 12.57
63 DELAS MARIO 4-5 Egis Körmend 4 12.50
64 Amigo Daniel 5 DEAC 7 12.43
65 Tóth Ádám 5 Szolnoki Olaj KK 7 12.29
66 Polyák László 2 DEAC 7 12.29
67 Balmazovic Stefan 4 Falco KC 6 11.17
68 Lilov Ivan Ventislalo 2-3 Kaposvári KK 7 11.00
69 Rowsey Andrew Crist 1 Szolnoki Olaj KK 7 10.43
70 Lawrence Gilbert 2-3 Sopron KC 7 10.29
71 Tóth Norbert 4 Falco KC 6 10.17
72 Filipovity Márkó 3-4 Alba Fehérvár 6 10.00
73 Dimic Milos 2-3 KTE-Duna Aszfalt 7 9.86
74 Wittmann Krisztián 1 KTE-Duna Aszfalt 7 9.86
75 Gliebov Dmytro 3-4 Zalakerámia ZTE KK 7 9.57
76 Horti Bálint 5 PVSK 7 9.14
77 Ruják András 1-2 Atomerõmû SE 7 9.14
78 Filipovic Stefan 4-5 Serco - TF-BP 6 8.67
79 Ramstedt Adam 4-5 DEAC 5 8.20
80 Markovic Luka 3 Kaposvári KK 6 7.83
81 Supola Zoltán 2-3 Sopron KC 7 7.14
82 Omenaka Godwin Ekene 5 DEAC 7 7.00
83 Kerpel-Fronius Balázs 2-3 Jászberény 7 7.00
84 Wirth Ádám 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 6.86
85 Halász Ákos 1-2 Kaposvári KK 7 6.57
86 Simon Kristóf 1 PVSK 6 6.50
87 Molnár Márton 5 KTE-Duna Aszfalt 6 6.33
88 Baki Gergely 3 Kaposvári KK 7 5.86
89 Bullock Rodney 3-4 Alba Fehérvár 6 5.83
90 Dénes Gábor 3-4 Sopron KC 7 5.71
91 Tóth Péter 1-2 Alba Fehérvár 6 5.67
92 Durázi Krisztofer 4 Zalakerámia ZTE KK 7 5.57
93 Antoni Csanád 2-3 PVSK 7 5.57
94 Harazin Tamás 4-5 Kaposvári KK 7 5.14
95 Beák Gábor 3 Serco - TF-BP 7 5.00
96 Kovács Péter 2 Szolnoki Olaj KK 7 4.86
97 Buzás Bence 2-3 Serco - TF-BP 7 4.72
98 Révész Ádám 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 4.71
99 Szobi Dániel 1-3 Serco - TF-BP 7 4.43
100 Bognár Kristóf 4 DEAC 7 4.29
101 Takács Norbert 2-3 Sopron KC 7 4.14
102 Krnjajski Boris 1-2 Serco - TF-BP 7 4.14
103 Sarenac Andrija 1-2 Serco - TF-BP 7 4.00
104 Keller Iván 2-3 Alba Fehérvár 4 3.75
105 Vágvölgyi Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 3.57
106 Lajsz Gergö 5 Egis Körmend 7 3.29
107 Velkey János 2 DEAC 7 3.29
108 Papp Péter 1-2 Zalakerámia ZTE KK 7 3.28
109 Németh Ákos 1-2 Egis Körmend 7 2.86
110 Doktor Péter 1-2 Zalakerámia ZTE KK 7 2.57
111 Medve Máté 2-3 Atomerõmû SE 7 2.43
112 Demeter Attila 2-3 PVSK 5 2.20
113 Bíró Olivér 3 Falco KC 6 2.17
114 Gulyás Milán 2-3 Zalakerámia ZTE KK 7 2.00
115 Horváth Kristóf 1-2 Atomerõmû SE 7 1.86
116 Mészáros Máté 3 KTE-Duna Aszfalt 7 1.86
117 Brbaklic Aleksa 2-3 Jászberény 7 1.71
118 Varga Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 5 1.60
119 Bán Tibor 2-3 Egis Körmend 5 1.60
120 Bagó Martin 5 Zalakerámia ZTE KK 5 1.40
121 Kis Attila Raul 2-3 Zalakerámia ZTE KK 7 1.29
122 Cseh György 5 Jászberény 7 1.29
123 Czirbus József 4 Jászberény 7 1.29
124 Molnár Marcell 1-2 Sopron KC 7 1.14
125 Oroszi Bence 3 Egis Körmend 7 1.14
126 Olasz Ádám 5 PVSK 6 1.00
127 Bogdán Benedek 4 Kaposvári KK 6 0.67
128 Tóth Bence Miklós 1-2 DEAC 6 0.67
129 Kucsora Csaba Ákos 2 Falco KC 6 0.67
130 Fülöp Bence 5-4 KTE-Duna Aszfalt 6 0.67
131 Márton Ádám 3 Egis Körmend 5 0.60
132 Pajor Dávid 3-4 Atomerõmû SE 7 0.57
133 Hock Gergö 1-2 Kaposvári KK 7 0.43
134 Meleg Gergö Zorád 4-5 Serco - TF-BP 7 0.43
135 Varga Máté 1-2 Alba Fehérvár 6 0.33
136 Csák Bence 1-2 Szolnoki Olaj KK 7 0.29
137 Bíró Levente 1-2 PVSK 6 0.17
138 Kocsis Zalán 4 Kaposvári KK 7 0.14
139 Benke Krisztián 3-4 PVSK 4 0.00
140 Berkics Bence 3-4 PVSK 5 0.00
141 Plézer Gábor 1-2 KTE-Duna Aszfalt 6 0.00
142 Adegbite Dennis Samuel 4 Serco - TF-BP 4 0.00
143 Kósa Tamás 2 DEAC 7 0.00
144 Ruják Bence 1 Jászberény 7 0.00
145 Fekete Viktor 1-2 Jászberény 7 0.00
146 Werner Viktor 4 Sopron KC 6 0.00
147 Puska Bence 3 Kaposvári KK 5 0.00
148 Verasztó Péter 2 Falco KC 6 0.00
149 Szalai Milán Zsolt 2-3 Atomerõmû SE 7 0.00
150 Takács Milán 1-2 Alba Fehérvár 4 0.00
151 Szigedi Bence 1 Jászberény 7 0.00
152 Lukács Norbert 3 Alba Fehérvár 4 0.00
153 Kozák Márton 1-2 DEAC 6 0.00
154 Érsek Marcell 1-2 Egis Körmend 5 0.00
155 Opre Roland 3-4 DEAC 4 0.00
156 Körmendi Bence 3 Falco KC 6 0.00
157 Kucsera Dániel 4 KTE-Duna Aszfalt 7 0.00
158 Kalmár Viktor 4-5 Atomerõmû SE 7 0.00
159 Kozma Gergö 1-3 Serco - TF-BP 7 -0.14
160 Buzsáki Bence 2-3 Sopron KC 7 -0.29
161 Mayer Ákos 4 Naturtex-SZTE-Szedeák 6 -0.33
162 Hódi Patrik 3 Falco KC 6 -0.33
163 Farkas Attila 1 Zalakerámia ZTE KK 6 -0.33
164 Kerpel-Fronius Gáspár 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 7 -0.57
165 Bonifert Bendegúz 3 Naturtex-SZTE-Szedeák 5 -0.60
166 Molnár Dániel 2 KTE-Duna Aszfalt 5 -0.60

Megyei szövetségek