Ranglisták - Férfi NB I. A - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Clark Donte Jaquan

Clark

Donte Jaquan
2-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 8 4.25
2 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 13 3.85
3 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Sopron KC Sopron KC 15 3.33
4 Pitts Damier Erik

Pitts

Damier Erik
1-3 Jászberény Jászberény 10 3.10
5 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Jászberény Jászberény 15 2.93
6 Dugat Henry

Dugat

Henry
1-2 DEAC DEAC 15 2.93
7 Bergstedt Jonas Zohore

Bergstedt

Jonas Zohore
5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 10 2.90
8 Freeman Allerik

Freeman

Allerik
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 15 2.87
9 Boltic Marko

Boltic

Marko
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 15 2.80
10 Sulovic Nenad

Sulovic

Nenad
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 15 2.73
11 Price Timothy Terell

Price

Timothy Terell
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 14 2.71
12 Mc Neail Jr. Kenyon Tarrell

Mc Neail Jr.

Kenyon Tarrell
1 Egis Körmend Egis Körmend 11 2.64
13 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 2.53
14 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 15 2.53
15 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 15 2.53
16 Ivosev Tamás

Ivosev

Tamás
4-5 DEAC DEAC 9 2.44
17 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 2.40
18 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 2.40
19 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 11 2.27
20 Spica Marko

Spica

Marko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 13 2.23
21 Green Juan'a Lanier

Green

Juan'a Lanier
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 2.20
22 Taylor Kameron Milton Allante

Taylor

Kameron Milton Allante
2-3 PVSK PVSK 15 2.20
23 Rakic Miljan

Rakic

Miljan
2 Jászberény Jászberény 15 2.13
24 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1 Falco KC Falco KC 13 2.08
25 Ware Dustin Benison

Ware

Dustin Benison
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 2.07
26 Milosevic Strahinja

Milosevic

Strahinja
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 14 2.07
27 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 2.00
28 Lemar Brynton Jevon

Lemar

Brynton Jevon
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 2.00
29 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 15 1.87
30 Gordon Wesley Jamaal

Gordon

Wesley Jamaal
5 Sopron KC Sopron KC 15 1.87
31 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 14 1.86
32 Kesar Igor

Kesar

Igor
5 PVSK PVSK 13 1.85
33 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK PVSK 15 1.80
34 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 15 1.80
35 Mclane Logan Ives

Mclane

Logan Ives
4-5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 15 1.80
36 Bullock Rodney

Bullock

Rodney
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 15 1.80
37 Amigo Daniel

Amigo

Daniel
5 DEAC DEAC 14 1.79
38 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 1.73
39 Andric Luksa

Andric

Luksa
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 15 1.73
40 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.73
41 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1 Falco KC Falco KC 14 1.71
42 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 1.67
43 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 15 1.67
44 Lilov Ivan Ventislalo

Lilov

Ivan Ventislalo
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 11 1.64
45 Gliebov Dmytro

Gliebov

Dmytro
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 1.60
46 Cartwright Kyron

Cartwright

Kyron
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 14 1.57
47 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Egis Körmend Egis Körmend 13 1.54
48 Szobi Dániel

Szobi

Dániel
1-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 15 1.53
49 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK PVSK 15 1.53
50 Heath Jordan

Heath

Jordan
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 15 1.53
51 Lawrence Gilbert

Lawrence

Gilbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 1.53
52 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 1.50
53 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.47
54 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 14 1.43
55 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 14 1.36
56 Davis Darrell Loydd

Davis

Darrell Loydd
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 1.33
57 Airington Jaylin Gregory

Airington

Jaylin Gregory
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 12 1.33
58 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 PVSK PVSK 13 1.31
59 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 14 1.29
60 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK PVSK 15 1.27
61 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK PVSK 15 1.27
62 Rowsey Andrew Crist

Rowsey

Andrew Crist
1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 15 1.27
63 Beák Gábor

Beák

Gábor
3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 15 1.27
64 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 8 1.25
65 Murphy Alex James

Murphy

Alex James
4 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 9 1.22
66 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 1.20
67 Hammonds Leyton Grant

Hammonds

Leyton Grant
4 Egis Körmend Egis Körmend 15 1.20
68 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 1.20
69 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 15 1.20
70 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 15 1.20
71 Dimic Milos

Dimic

Milos
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.20
72 Trajkovski Bojan

Trajkovski

Bojan
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 15 1.20
73 Bellot-Green Tyrell Christopher

Bellot-Green

Tyrell Christopher
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 15 1.20
74 Ruják András

Ruják

András
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 14 1.14
75 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.13
76 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 13 1.08
77 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 15 1.07
78 Jevtovic Nikola

Jevtovic

Nikola
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 15 1.07
79 Bradford Desonta Keylon

Bradford

Desonta Keylon
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 15 1.07
80 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.00
81 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 1.00
82 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 15 1.00
83 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 14 0.93
84 Wiggins Jr. Alan Anthony

Wiggins Jr.

Alan Anthony
4-5 Sopron KC Sopron KC 15 0.93
85 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2 Falco KC Falco KC 15 0.93
86 Kozma Gergö

Kozma

Gergö
1-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 10 0.90
87 Boykins Jacobi

Boykins

Jacobi
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 9 0.89
88 Tóth Péter

Tóth

Péter
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 15 0.87
89 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 14 0.86
90 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 13 0.85
91 DELAS MARIO

DELAS

MARIO
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 12 0.83
92 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4 DEAC DEAC 15 0.80
93 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 0.80
94 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Falco KC Falco KC 15 0.80
95 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 0.80
96 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 15 0.80
97 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 13 0.77
98 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 11 0.73
99 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK PVSK 13 0.69
100 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 15 0.67
101 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 12 0.67
102 Harazin Tamás

Harazin

Tamás
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 9 0.67
103 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
4 Falco KC Falco KC 14 0.64
104 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 0.60
105 Cseh György

Cseh

György
5 Jászberény Jászberény 15 0.60
106 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 15 0.60
107 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 0.53
108 Kósa Tamás

Kósa

Tamás
2 DEAC DEAC 10 0.50
109 Dénes Gábor

Dénes

Gábor
3-4 Sopron KC Sopron KC 14 0.50
110 Papp Péter

Papp

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 0.47
111 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 13 0.46
112 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Jászberény Jászberény 15 0.40
113 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 15 0.40
114 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 13 0.39
115 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 14 0.36
116 Velkey János

Velkey

János
2 DEAC DEAC 14 0.36
117 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 14 0.36
118 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 0.33
119 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK PVSK 10 0.30
120 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 12 0.25
121 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 12 0.25
122 Czirbus József

Czirbus

József
4 Jászberény Jászberény 10 0.20
123 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 13 0.15
124 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 9 0.11
125 Lajsz Gergö

Lajsz

Gergö
5 Egis Körmend Egis Körmend 11 0.00

Megyei szövetségek