Ranglisták - Férfi NB I. A - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Pitts Damier Erik

Pitts

Damier Erik
1-3 Jászberény Jászberény 20 20.00
2 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 24 19.71
3 Clark Donte Jaquan

Clark

Donte Jaquan
2-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 18 19.50
4 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Sopron KC Sopron KC 26 19.35
5 Taylor Kameron Milton Allante

Taylor

Kameron Milton Allante
2-3 PVSK PVSK 26 18.58
6 Nelson Remon Migguel

Nelson

Remon Migguel
1 Jászberény Jászberény 4 18.50
7 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 18.31
8 Lemar Brynton Jevon

Lemar

Brynton Jevon
1-2 Sopron KC Sopron KC 26 17.65
9 Price Timothy Terell

Price

Timothy Terell
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 25 17.48
10 Ware Dustin Benison

Ware

Dustin Benison
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 17.46
11 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Jászberény Jászberény 21 17.29
12 Harris Alandise

Harris

Alandise
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 2 17.00
13 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 16.96
14 Taylor Joseph Daniel

Taylor

Joseph Daniel
3-4 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 3 16.67
15 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 26 16.27
16 Rikalo Marko

Rikalo

Marko
1 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 11 16.09
17 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 13 15.92
18 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 15.65
19 Ivosev Tamás

Ivosev

Tamás
4-5 DEAC DEAC 20 15.65
20 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 26 15.62
21 Gordon Wesley Jamaal

Gordon

Wesley Jamaal
5 Sopron KC Sopron KC 26 15.27
22 Freeman Allerik

Freeman

Allerik
2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 26 15.27
23 Ubilla Emmanuel

Ubilla

Emmanuel
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 15.00
24 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 25 14.92
25 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 26 14.69
26 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK PVSK 25 14.44
27 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 25 14.28
28 Dugat Henry

Dugat

Henry
1-2 DEAC DEAC 26 14.27
29 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 24 14.21
30 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 25 14.16
31 Henton La Dontae Lee

Henton

La Dontae Lee
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 11 14.09
32 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Falco KC Falco KC 13 14.08
33 Milosevic Strahinja

Milosevic

Strahinja
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 16 13.94
34 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK PVSK 26 13.81
35 Bergstedt Jonas Zohore

Bergstedt

Jonas Zohore
5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 19 13.74
36 Bellot-Green Tyrell Christopher

Bellot-Green

Tyrell Christopher
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 18 13.61
37 Bradford Desonta Keylon

Bradford

Desonta Keylon
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 26 13.46
38 Davis Darrell Loydd

Davis

Darrell Loydd
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 9 13.44
39 Mclane Logan Ives

Mclane

Logan Ives
4-5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 26 13.39
40 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 19 13.37
41 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 25 13.36
42 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 25 13.16
43 Fuller Jon-Christopher Anderson

Fuller

Jon-Christopher Anderson
2 Sopron KC Sopron KC 5 13.00
44 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 15 13.00
45 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 12.88
46 Sulovic Nenad

Sulovic

Nenad
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 26 12.81
47 Boykins Jacobi

Boykins

Jacobi
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 9 12.78
48 Jevtovic Nikola

Jevtovic

Nikola
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 26 12.77
49 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 26 12.62
50 Hammonds Leyton Grant

Hammonds

Leyton Grant
4 Egis Körmend Egis Körmend 26 12.58
51 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 12.35
52 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 23 12.35
53 Mc Cray Ii Toney Mikel

Mc Cray Ii

Toney Mikel
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 4 12.25
54 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 21 12.19
55 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 15 12.13
56 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 8 12.00
57 Spica Marko

Spica

Marko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 11.81
58 Sheperd Kasey Juwan

Sheperd

Kasey Juwan
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 5 11.80
59 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 23 11.74
60 Malesevic Nikola

Malesevic

Nikola
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 7 11.71
61 Heath Jordan

Heath

Jordan
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 25 11.68
62 Andric Luksa

Andric

Luksa
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 25 11.68
63 Mc Neail Jr. Kenyon Tarrell

Mc Neail Jr.

Kenyon Tarrell
1 Egis Körmend Egis Körmend 11 11.64
64 Green Juan'a Lanier

Green

Juan'a Lanier
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 26 11.62
65 Trajkovski Bojan

Trajkovski

Bojan
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 17 11.47
66 Amigo Daniel

Amigo

Daniel
5 DEAC DEAC 25 11.08
67 Rowsey Andrew Crist

Rowsey

Andrew Crist
1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 25 11.08
68 Milosevic Nemanja

Milosevic

Nemanja
4 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 13 10.92
69 Zeno Martin

Zeno

Martin
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 16 10.88
70 Kesar Igor

Kesar

Igor
5 PVSK PVSK 13 10.85
71 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 26 10.42
72 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 25 10.32
73 Pustahvar Aliaksandr

Pustahvar

Aliaksandr
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 10 10.30
74 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 25 10.08
75 Rakic Miljan

Rakic

Miljan
2 Jászberény Jászberény 26 10.04
76 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 23 10.04
77 Sarenac Andrija

Sarenac

Andrija
1-2 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 7 10.00
78 Murphy Alex James

Murphy

Alex James
4 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 9 10.00
79 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Falco KC Falco KC 24 9.96
80 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 26 9.73
81 Airington Jaylin Gregory

Airington

Jaylin Gregory
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 14 9.71
82 DELAS MARIO

DELAS

MARIO
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 23 9.65
83 Lilov Ivan Ventislalo

Lilov

Ivan Ventislalo
2-3 Kaposvári KK Kaposvári KK 11 9.64
84 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 7 9.57
85 Boltic Marko

Boltic

Marko
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 26 9.46
86 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 24 9.33
87 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK PVSK 26 9.19
88 Wiggins Jr. Alan Anthony

Wiggins Jr.

Alan Anthony
4-5 Sopron KC Sopron KC 26 9.08
89 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK PVSK 26 9.08
90 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Egis Körmend Egis Körmend 23 8.70
91 Cabezas Carlos

Cabezas

Carlos
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 11 8.64
92 Cartwright Kyron

Cartwright

Kyron
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 14 8.64
93 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 26 8.39
94 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 26 8.15
95 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 24 8.04
96 Lawrence Gilbert

Lawrence

Gilbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 8.00
97 Gliebov Dmytro

Gliebov

Dmytro
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 10 7.40
98 Dimic Milos

Dimic

Milos
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 25 7.40
99 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 19 7.21
100 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 26 7.00
101 Ruják András

Ruják

András
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 25 6.64
102 Bullock Rodney

Bullock

Rodney
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 19 6.42
103 Takács Martin

Takács

Martin
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 6.00
104 PETERSON BRANDON JEROME

PETERSON

BRANDON JEROME
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 7 5.86
105 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 26 5.58
106 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 25 5.56
107 Wright Ryan Bradley

Wright

Ryan Bradley
4-5 PVSK PVSK 11 5.46
108 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Falco KC Falco KC 26 5.19
109 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK PVSK 19 5.16
110 Williams Amir Darrion

Williams

Amir Darrion
5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 7 5.14
111 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 5.05
112 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 1 5.00
113 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 26 4.92
114 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 18 4.72
115 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 24 4.63
116 Ramstedt Adam

Ramstedt

Adam
4-5 DEAC DEAC 5 4.60
117 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 4.55
118 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 25 4.52
119 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 24 4.50
120 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 26 4.50
121 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 26 4.46
122 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 26 4.27
123 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 22 4.05
124 London Makinde Richard

London

Makinde Richard
5 Sopron KC Sopron KC 3 4.00
125 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Jászberény Jászberény 26 3.69
126 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 PVSK PVSK 13 3.62
127 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 24 3.54
128 Papp Péter

Papp

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 3.50
129 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 22 3.36
130 Czirbus József

Czirbus

József
4 Jászberény Jászberény 21 3.29
131 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 23 3.22
132 Beák Gábor

Beák

Gábor
3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 26 3.19
133 Tóth Péter

Tóth

Péter
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 26 3.08
134 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 23 3.00
135 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 16 3.00
136 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 2.85
137 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 23 2.74
138 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 26 2.73
139 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 20 2.70
140 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 23 2.52
141 Mike János

Mike

János
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 2 2.50
142 Meleg Gergö Zorád

Meleg

Gergö Zorád
4-5 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 11 2.36
143 Harazin Tamás

Harazin

Tamás
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.31
144 Dénes Gábor

Dénes

Gábor
3-4 Sopron KC Sopron KC 23 2.30
145 Velkey János

Velkey

János
2 DEAC DEAC 22 2.27
146 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 8 2.25
147 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK PVSK 21 2.19
148 Cseh György

Cseh

György
5 Jászberény Jászberény 25 2.16
149 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 8 2.00
150 Bán Tibor

Bán

Tibor
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 4 2.00
151 Érsek Marcell

Érsek

Marcell
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 3 2.00
152 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
2 Falco KC Falco KC 3 2.00
153 Szobi Dániel

Szobi

Dániel
1-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 26 1.92
154 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 13 1.92
155 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 12 1.83
156 Hódi Patrik

Hódi

Patrik
3 Falco KC Falco KC 6 1.83
157 Goldring József Bence

Goldring

József Bence
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 6 1.83
158 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
2 Falco KC Falco KC 2 1.50
159 Márton Ádám

Márton

Ádám
3 Egis Körmend Egis Körmend 2 1.50
160 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3-4 PVSK PVSK 2 1.50
161 Kozma Gergö

Kozma

Gergö
1-3 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 13 1.46
162 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 22 1.41
163 Szatmári Zsombor

Szatmári

Zsombor
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 3 1.33
164 Lajsz Gergö

Lajsz

Gergö
5 Egis Körmend Egis Körmend 19 1.26
165 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 PVSK PVSK 4 1.25
166 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 20 1.25
167 Varga Ákos

Varga

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 6 1.17
168 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 13 1.15
169 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 8 1.13
170 Kósa Tamás

Kósa

Tamás
2 DEAC DEAC 15 1.07
171 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
4-5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 4 1.00
172 Fekete Viktor

Fekete

Viktor
1-2 Jászberény Jászberény 3 1.00
173 Tóth Bence Miklós

Tóth

Bence Miklós
1-2 DEAC DEAC 7 1.00
174 Csák Bence

Csák

Bence
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 8 1.00
175 Körmendi Bence

Körmendi

Bence
3 Falco KC Falco KC 3 1.00
176 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 13 0.92
177 Takács Milán

Takács

Milán
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 9 0.89
178 Kocsis Zalán

Kocsis

Zalán
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 5 0.80
179 Kozák Márton

Kozák

Márton
1-2 DEAC DEAC 6 0.67
180 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 3 0.67
181 Fülöp Bence

Fülöp

Bence
5-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 5 0.60
182 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 5 0.60
183 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 9 0.56
184 Hock Gergö

Hock

Gergö
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 11 0.55
185 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 7 0.43
186 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 14 0.36
187 Varga Máté

Varga

Máté
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 6 0.33
188 Frank Áron

Frank

Áron
1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 0.33
189 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 8 0.25
190 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 9 0.22
191 Farkas Attila

Farkas

Attila
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 2 0.00
192 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 5 0.00
193 Kovács Kristóf

Kovács

Kristóf
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 0.00
194 Buzsáki Bence

Buzsáki

Bence
2-3 Sopron KC Sopron KC 3 0.00
195 Frikker Marcell

Frikker

Marcell
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
196 Kalmár Viktor

Kalmár

Viktor
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 0.00
197 Élö Bálint

Élö

Bálint
5 Sopron KC Sopron KC 2 0.00
198 Adegbite Dennis Samuel

Adegbite

Dennis Samuel
4 Serco - TF-BP Serco - TF-BP 1 0.00
199 Szigedi Bence

Szigedi

Bence
1 Jászberény Jászberény 4 0.00
200 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00
201 Lukács Döme

Lukács

Döme
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
202 Opre Roland

Opre

Roland
3-4 DEAC DEAC 1 0.00
203 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 4 0.00
204 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK PVSK 10 0.00
205 Szalai Milán Zsolt

Szalai

Milán Zsolt
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 2 0.00
206 Polster Attila

Polster

Attila
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00

Megyei szövetségek