Ranglisták - Leány egyetemi Kelet - 2017/2018
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 ARAD Zsófia

ARAD

Zsófia
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 10 39.30
2 Foltin Blanka

Foltin

Blanka
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 9 30.78
3 Sikora Emőke

Sikora

Emőke
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 8 29.75
4 Doktor Anna

Doktor

Anna
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 12 27.16
5 Vári Zita

Vári

Zita
Szegedi RSC Szegedi RSC 9 24.56
6 Shirian Fatime

Shirian

Fatime
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 6 22.17
7 Gál Annamária

Gál

Annamária
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 11 21.00
8 Radócz Fanni

Radócz

Fanni
Szegedi RSC Szegedi RSC 9 20.89
9 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
ELTE BEAC ELTE BEAC 11 20.45
10 Fekete Dóra

Fekete

Dóra
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 8 20.13
11 Abaházy Anna

Abaházy

Anna
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 19.75
12 Hizsnyik Dóra

Hizsnyik

Dóra
ELTE BEAC ELTE BEAC 11 18.54
13 Kulcsár Bianka

Kulcsár

Bianka
ELTE BEAC ELTE BEAC 11 17.73
14 Vasas Orsolya

Vasas

Orsolya
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 12 16.75
15 Kovács Luca

Kovács

Luca
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 6 16.33
16 Varga Anna Dorottya

Varga

Anna Dorottya
ELTE BEAC ELTE BEAC 11 16.00
17 Farkas Fanni

Farkas

Fanni
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 10 15.80
18 Aho Sarah Martina

Aho

Sarah Martina
ELTE BEAC ELTE BEAC 7 14.57
19 Zsíros Liza Sára

Zsíros

Liza Sára
Szegedi RSC Szegedi RSC 8 14.50
20 Druzsba Dalma

Druzsba

Dalma
EKE EVSI EKE EVSI 12 14.33
21 Szalay Viktória

Szalay

Viktória
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 9 13.33
22 Szabó Réka

Szabó

Réka
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 12 12.08
23 Lantos Adrienn

Lantos

Adrienn
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 9 11.89
24 Kapornai Dóra

Kapornai

Dóra
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 6 11.67
25 Kőházi Fanni

Kőházi

Fanni
Szegedi RSC Szegedi RSC 10 11.60
26 Gundel Takács Anna

Gundel Takács

Anna
ELTE BEAC ELTE BEAC 8 11.38
27 Kiri Zsófia

Kiri

Zsófia
EKE EVSI EKE EVSI 10 11.00
28 Zelenák Sára

Zelenák

Sára
ELTE BEAC ELTE BEAC 12 11.00
29 VUKICEVIC Andjela

VUKICEVIC

Andjela
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 7 10.86
30 Boros Eszter

Boros

Eszter
Szegedi RSC Szegedi RSC 9 10.78
31 Jávor Petra

Jávor

Petra
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 11 10.36
32 Strupka Renáta

Strupka

Renáta
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 10.25
33 Kurityák Csenge

Kurityák

Csenge
Szegedi RSC Szegedi RSC 7 9.71
34 Katona Bianka

Katona

Bianka
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 9.38
35 Papp Alexandra

Papp

Alexandra
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 9 8.78
36 Új Eszter Dorottya

Új

Eszter Dorottya
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 12 8.17
37 Baliga Barbara

Baliga

Barbara
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 9 8.00
38 Fodor Franciska

Fodor

Franciska
Szegedi RSC Szegedi RSC 6 7.17
39 Kernács Réka

Kernács

Réka
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 8 7.13
40 Szammer Anett

Szammer

Anett
Közgáz SC és DSK Közgáz SC és DSK 8 6.38
41 TAKÁCS Anett

TAKÁCS

Anett
Szegedi RSC Szegedi RSC 6 6.00
42 Chvatal Tünde

Chvatal

Tünde
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 11 6.00
43 LIZÁK Kitti

LIZÁK

Kitti
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 8 5.75
44 Burján Bianka

Burján

Bianka
Szegedi RSC Szegedi RSC 7 5.71
45 KOVÁCS Nelli

KOVÁCS

Nelli
ELTE BEAC ELTE BEAC 6 5.50
46 Radványi Dóra

Radványi

Dóra
Debreceni Egyetem Debreceni Egyetem 7 5.14
47 Nagy Lili

Nagy

Lili
Szegedi RSC Szegedi RSC 6 5.00
48 LUGOSI Lilla

LUGOSI

Lilla
Szegedi RSC Szegedi RSC 7 5.00
49 Papp Szonja

Papp

Szonja
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 9 4.67
50 Szöllösi Dóra

Szöllösi

Dóra
EKE EVSI EKE EVSI 11 4.09
51 Kajtár Daniella

Kajtár

Daniella
Szegedi RSC Szegedi RSC 7 3.86
52 Kostyó Vivien

Kostyó

Vivien
Miskolci Egyetem Miskolci Egyetem 10 2.50
53 POCHYLUK Agnieszka

POCHYLUK

Agnieszka
EKE EVSI EKE EVSI 9 1.22
54 Szabó Zsuzsa

Szabó

Zsuzsa
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 12 0.67
55 Tóth Szilvia

Tóth

Szilvia
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 12 0.58
56 Szabó Dóra

Szabó

Dóra
EKE EVSI EKE EVSI 7 0.14
57 Bakó Lívia

Bakó

Lívia
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 11 -1.45
58 Tóth Barbara

Tóth

Barbara
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 11 -1.46
59 Molnár Anita

Molnár

Anita
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 9 -1.56
60 Zsoldos Mónika

Zsoldos

Mónika
EKE EVSI EKE EVSI 12 -1.67
61 Hriczó Györgyi

Hriczó

Györgyi
EKE EVSI EKE EVSI 7 -1.71
62 Beck Martina Kinga

Beck

Martina Kinga
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 9 -1.78
63 Vigh Krisztina

Vigh

Krisztina
EKE EVSI EKE EVSI 10 -2.20
64 Baráth Adrienn

Baráth

Adrienn
EKE EVSI EKE EVSI 12 -2.67
65 Deák Eszter

Deák

Eszter
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 11 -2.82
66 Székely Alexandra

Székely

Alexandra
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 6 -3.33
67 Moldován Evelin

Moldován

Evelin
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 9 -3.67

Megyei szövetségek