Ranglisták - Magyar Kupa, Férfi - 2017/2018
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 29.00
2 Govens Darrin

Govens

Darrin
1 Falco KC Falco KC 3 28.34
3 DURHAM Jabril

DURHAM

Jabril
1-2 PVSK PVSK 1 25.00
4 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK PVSK 1 25.00
5 TUOYO Justin

TUOYO

Justin
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 24.00
6 Milosevic Strahinja

Milosevic

Strahinja
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 23.33
7 Perry Kendrick

Perry

Kendrick
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 23.33
8 Wright Marquis

Wright

Marquis
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 22.00
9 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 21.67
10 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 21.00
11 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 20.50
12 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 20.00
13 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2 Falco KC Falco KC 3 20.00
14 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 20.00
15 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK PVSK 1 20.00
16 GUINN Richard Thomas

GUINN

Richard Thomas
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 19.00
17 DILLARD Kevin

DILLARD

Kevin
1 Egis Körmend Egis Körmend 1 19.00
18 SIMPSON Trevis

SIMPSON

Trevis
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 19.00
19 Keller Ákos

Keller

Ákos
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 18.67
20 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 Falco KC Falco KC 3 18.00
21 Ford Quincy

Ford

Quincy
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 17.00
22 VAUGHN Deonta Thomas

VAUGHN

Deonta Thomas
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 16.00
23 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Falco KC Falco KC 3 15.33
24 Andric Luksa

Andric

Luksa
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 15.33
25 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 15.00
26 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 15.00
27 TAYLOR Steve

TAYLOR

Steve
3-4 Falco KC Falco KC 1 15.00
28 DUKIC Nebojsa

DUKIC

Nebojsa
4-5 PVSK PVSK 1 14.00
29 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 14.00
30 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 14.00
31 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1 Falco KC Falco KC 3 13.66
32

Falco KC Falco KC 1 13.00
33 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 13.00
34 SARLIJA Marino

SARLIJA

Marino
5 PVSK PVSK 1 13.00
35 HILL Kasey

HILL

Kasey
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 12.67
36 Pointer SirDominic

Pointer

SirDominic
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 12.33
37 HINDS Jabarie

HINDS

Jabarie
1 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 12.33
38 RADIC Ivica

RADIC

Ivica
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 12.00
39 OGUNYEMI Javion

OGUNYEMI

Javion
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 11.67
40 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 11.00
41 Davis Steven

Davis

Steven
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 1 10.00
42 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 1 10.00
43 HARRIS Alandise

HARRIS

Alandise
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 9.33
44

Falco KC Falco KC 1 8.00
45 BARNIES Troy

BARNIES

Troy
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 2 8.00
46 אריק פאנינג

אריק פאנינג

1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 8.00
47 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 7.00
48 Ruják András

Ruják

András
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 7.00
49 HORTON Christopher

HORTON

Christopher
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 6.67
50 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 PVSK PVSK 1 6.00
51 Harazin Tamás

Harazin

Tamás
4-5 PVSK PVSK 1 6.00
52 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 5.67
53 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 5.50
54 MPRAOUNINGK Stibi

MPRAOUNINGK

Stibi
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 5.33
55 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 4.00
56 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 PVSK PVSK 1 4.00
57 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 3.67
58 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 3.33
59 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 3.00
60 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
3 Falco KC Falco KC 2 2.50
61 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
1-2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 2.00
62 Polyák László

Polyák

László
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 1 2.00
63 MIKOVIC Milija

MIKOVIC

Milija
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 2.00
64 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 2.00
65 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 1 1.00
66 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 2 1.00
67 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 0.67
68 Fülöp Bence

Fülöp

Bence
5-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
69 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK PVSK 1 0.00
70 Dancsecs Andras

Dancsecs

Andras
1 Falco KC Falco KC 1 0.00
71 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 0.00
72 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
73 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 -1.00
74 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 -1.00
75 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 -1.00
76 KOVÁCS Bence

KOVÁCS

Bence
1-2 Falco KC Falco KC 1 -2.00
77 Kinney James

Kinney

James
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 -3.00

Megyei szövetségek