Ranglisták - Magyar Kupa, Férfi - 2017/2018
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 DURHAM Jabril

DURHAM

Jabril
1-2 PVSK PVSK 1 36.00
2 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 36.00
3 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 36.00
4 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 35.50
5 HINDS Jabarie

HINDS

Jabarie
1 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 35.33
6 Govens Darrin

Govens

Darrin
1 Falco KC Falco KC 3 35.33
7 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 35.00
8 VAUGHN Deonta Thomas

VAUGHN

Deonta Thomas
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 35.00
9 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 34.33
10 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK PVSK 1 34.00
11 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 Falco KC Falco KC 3 34.00
12 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 34.00
13 Ruják András

Ruják

András
1-2 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 33.67
14 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2 Falco KC Falco KC 3 33.67
15 SIMPSON Trevis

SIMPSON

Trevis
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 33.50
16 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 33.33
17 TUOYO Justin

TUOYO

Justin
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 33.00
18 Kinney James

Kinney

James
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 33.00
19 Perry Kendrick

Perry

Kendrick
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 32.67
20 DILLARD Kevin

DILLARD

Kevin
1 Egis Körmend Egis Körmend 1 32.00
21 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 32.00
22 RADIC Ivica

RADIC

Ivica
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 32.00
23 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1 Falco KC Falco KC 3 30.67
24 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 30.00
25 HILL Kasey

HILL

Kasey
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 29.33
26 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Falco KC Falco KC 3 29.33
27 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 28.00
28 HARRIS Alandise

HARRIS

Alandise
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 27.33
29 Milosevic Strahinja

Milosevic

Strahinja
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 26.67
30 Andric Luksa

Andric

Luksa
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 26.33
31 Ford Quincy

Ford

Quincy
3 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 26.00
32 Keller Ákos

Keller

Ákos
4-5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 26.00
33 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 1 26.00
34 Wright Marquis

Wright

Marquis
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 26.00
35 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK PVSK 1 26.00
36 GUINN Richard Thomas

GUINN

Richard Thomas
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 25.67
37 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 PVSK PVSK 1 25.00
38 TAYLOR Steve

TAYLOR

Steve
3-4 Falco KC Falco KC 1 25.00
39

Falco KC Falco KC 1 24.00
40 OGUNYEMI Javion

OGUNYEMI

Javion
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 23.67
41 MPRAOUNINGK Stibi

MPRAOUNINGK

Stibi
1-2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 22.33
42 Pointer SirDominic

Pointer

SirDominic
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 22.33
43 Davis Steven

Davis

Steven
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 1 21.00
44 BARNIES Troy

BARNIES

Troy
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 2 20.00
45 Harazin Tamás

Harazin

Tamás
4-5 PVSK PVSK 1 20.00
46 אריק פאנינג

אריק פאנינג

1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 20.00
47 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
3 Falco KC Falco KC 2 19.50
48 HORTON Christopher

HORTON

Christopher
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 18.67
49 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
1-2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 17.00
50 SARLIJA Marino

SARLIJA

Marino
5 PVSK PVSK 1 17.00
51 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 17.00
52 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 17.00
53 Medve Máté

Medve

Máté
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 16.67
54 DUKIC Nebojsa

DUKIC

Nebojsa
4-5 PVSK PVSK 1 16.00
55 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 16.00
56

Falco KC Falco KC 1 16.00
57 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 3 15.67
58 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 15.00
59 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 PVSK PVSK 1 15.00
60 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 2 13.50
61 Horváth Kristóf

Horváth

Kristóf
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 13.00
62 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 3 12.67
63 Polyák László

Polyák

László
2 Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 1 12.00
64 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK PVSK 1 11.00
65 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 3 10.00
66 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 2 10.00
67 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 10.00
68 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Egis Körmend Egis Körmend 1 9.00
69 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 9.00
70 MIKOVIC Milija

MIKOVIC

Milija
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 1 8.00
71 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 8.00
72 KOVÁCS Bence

KOVÁCS

Bence
1-2 Falco KC Falco KC 1 4.00
73 Dancsecs Andras

Dancsecs

Andras
1 Falco KC Falco KC 1 3.00
74 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
3-4 Atomerõmû SE Atomerõmû SE 1 2.00
75 Fülöp Bence

Fülöp

Bence
5-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 2.00
76 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 2.00
77 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 1 1.00

Megyei szövetségek