Mérkőzések - 2021. 10. 29.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 17:30 87 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nepp László Oszkár, Nagy-Pál Petra (Zalai Ákos István)
2021. október 29. 18:00 76 - 68 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 17:00 78 - 37 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Matics Sándor
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 17:15 52 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Pohánka Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 18:00 69 - 86 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor
2021. október 29. 19:00 98 - 38 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor
2021. október 29. 19:30 75 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2021. október 29. 19:50 72 - 83 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:00 59 - 113 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László
2021. október 29. 19:00 74 - 97 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:30 117 - 53 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
2021. október 29. 20:15 91 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 20:30 79 - 76 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 14:00 104 - 85 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2021. október 29. 17:30 74 - 67 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 17:30 89 - 78 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 15:30 55 - 91 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett
2021. október 29. 19:30 64 - 84 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 11:00 40 - 70 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Horváth Emese Kata
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:00 57 - 90 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:45 68 - 48 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Bárány Levente
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:50 76 - 62 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Magyari Viktor
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:10 38 - 52 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2021. október 29. 20:20 64 - 42 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
Varga Ferenc Emléktorna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 12:00
2021. október 29. 14:00
2021. október 29. 16:00
2021. október 29. 18:00
BM Országos Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 09:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter
2021. október 29. 09:45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Märcz Péter
2021. október 29. 10:30 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, Marossy Gergely
2021. október 29. 11:15 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 29. 19:15 76 - 32 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán

Megyei szövetségek