Mérkőzések - 2021. 10. 15.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 18:00 91 - 93 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 18:00 82 - 95 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Esztergályos Róbert, Polonkai Balázs István (HOFFMANN Gergely)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 17:30 75 - 61 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Sentényi Barna, Gaál Norbert (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. október 15. 18:00 81 - 77 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Marton Péter, Nagy-Pál Petra (Zalai Ákos István)
2021. október 15. 18:30 83 - 74 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Borgula György (Maár Gábor)
2021. október 15. 19:00 64 - 98 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kapusi Gábor, Ntasis Lazaros (Herczeg Ágoston)
2021. október 15. 20:30 67 - 93 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs , Novák Bence (Vághy Tamás János)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 19:30 89 - 72 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 20:15 83 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 14:15 29 - 46 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 15. 15:30 79 - 23 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Mile Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. október 15. 16:45 21 - 39 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mile Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 17:30 73 - 89 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2021. október 15. 18:00 62 - 75 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 15:30 108 - 66 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Szoó László Márton)
2021. október 15. 17:30 93 - 67 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland (Schäffer Béla Róbert)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 20:45 57 - 82 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jankovics Viktor Zsolt
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 18:30 64 - 50 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Zádeczki Donát László
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 16:30 61 - 50 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János)
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 15:30 70 - 81 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett
2021. október 15. 16:00 87 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
2021. október 15. 18:00 114 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter
2021. október 15. 19:30 84 - 81 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 16:00 59 - 80 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 14:30 78 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 19:15 66 - 44 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 18:30 74 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 18:30 63 - 61 ÁSE Terem
Játékvezetők: Goda László, dr. Németh Patrik
2021. október 15. 19:30 71 - 52 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 15. 19:20 73 - 63 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Boros Krisztina

Megyei szövetségek