Mérkőzések - 2021. 04. 07.
Magyar Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 13:00 66 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2021. április 7. 15:30 96 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Nyilas István (Bogárdi János)
2021. április 7. 18:00 87 - 80 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán)
2021. április 7. 20:30 80 - 86 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László)
Férfi A, Play-out
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 18:00 96 - 66 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Faidt Mihály)
Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 19:00 73 - 82 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Szilágyi Bálint, Varga-Záray Katalin (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 18:00 59 - 103 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Varga Zoltán, Borgula György (Maár Gábor)
2021. április 7. 19:00 82 - 68 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert)
2021. április 7. 20:00 85 - 82 Március 15. Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 19:00 65 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Frányó Péter, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (HOFFMANN Gergely)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 19:45 55 - 63 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 20:45 91 - 62 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 19:30 62 - 86 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 18:15 86 - 82 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt (Gyuris Péter)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 15:00 76 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 17:30 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Hamzi Virág
2021. április 7. 18:20 103 - 61 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Koncsag Csaba
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 20:10 103 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
2021. április 7. 20:10 81 - 86 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 20:15 70 - 111 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
2021. április 7. 20:30 66 - 72 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 18:30 54 - 65 Paks, ESZI csarnok
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 16:00 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Terjéki András
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. április 7. 16:15 41 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina

Megyei szövetségek