Mérkőzések - 2021. 02. 23.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 19:00 80 - 62 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik, Kaposi Renátó (Dernei Gábor)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 17:30 68 - 92 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás (Szabari János)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 14:30 73 - 29 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 16:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Agócs Gábor Mihály
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 16:30 70 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Bakó László Ferenc
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 17:15 32 - 80 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté (Szabó László)
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 14:30 54 - 50 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 19:30 50 - 99 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 20:45 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Sancilio Alexis
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 20:10 58 - 65 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Béndek Gábor Miklós
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. február 23. 16:15 23 - 70 Zöld Ház
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Terjéki András

Megyei szövetségek