Mérkőzések - 2021. 01. 22.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 17:00 89 - 65 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:15 75 - 94 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Nepp László Oszkár, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 18:00 82 - 76 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2021. január 22. 19:00 66 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Nagy János)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:30 133 - 65 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 18:30 70 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. január 22. 19:15 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 20:45 57 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:30 70 - 63 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor
2021. január 22. 20:30 108 - 68 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 18:45 49 - 71 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán (Bogárdi János)
2021. január 22. 19:00 53 - 60 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 11:00 98 - 47 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kónya Levente (Király László József)
2021. január 22. 15:15 81 - 46 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2021. január 22. 17:00 85 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Parádi Péter)
2021. január 22. 18:00 100 - 48 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor (Farkas Zoltán)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:30 58 - 76 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 16:15 91 - 23 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám
2021. január 22. 17:45 37 - 95 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám
2021. január 22. 17:45 British International School
Játékvezetők: Lövei László, Kiss Bálint
2021. január 22. 18:30 32 - 92
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 15:00 69 - 87 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 17:00 50 - 90 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 17:00 44 - 58 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Bodnárné Pasek Mónika)
2021. január 22. 17:15 38 - 108 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Hamzi Virág, Porkoláb Mercédesz Anett
2021. január 22. 17:45 63 - 56 Szent István Egyetem
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 14:00 85 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Filep Áron Kálmán
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:30 100 - 54 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
2021. január 22. 20:00 70 - 76 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 18:30 105 - 53 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 18:15 125 - 21 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Réger Zsolt Péter
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 22. 19:15 90 - 50 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán

Megyei szövetségek