Mérkőzések - 2020. 11. 27.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 17:30 83 - 97 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
2020. november 27. 18:00 87 - 92 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Kéri István (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 18:00 79 - 86 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Reisz Péter, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán)
2020. november 27. 18:30 60 - 80 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sörlei Attila, Gál János (Farkas János)
2020. november 27. 19:00 77 - 106 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
2020. november 27. 19:00 59 - 80 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Major Ádám, Lövei László (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 18:30 97 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 17:00 78 - 86 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Propszt Amanda
2020. november 27. 19:10 114 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina
2020. november 27. 19:15 75 - 102 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Káli Szabolcs
2020. november 27. 20:00 55 - 77 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 20:15 91 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Belák Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 18:30 77 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 15:30 63 - 66
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László)
2020. november 27. 17:00 72 - 85 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Szabó Attila)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 14:30 80 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Sztrakovics István László)
2020. november 27. 16:00 83 - 51 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám (Torzsa Csaba Péter)
2020. november 27. 16:45 84 - 56 Szent István Egyetem
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János)
2020. november 27. 17:00 101 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 18:00 97 - 40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti (Kincs Károly)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 13:00 61 - 91 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2020. november 27. 15:30 71 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter (Faidt Mihály)
2020. november 27. 19:30 43 - 92 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor (Bagi Károly Imre)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 19:30 82 - 59 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gedra János, Barabás Dorina Mónika
2020. november 27. 19:50 52 - 112
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 15:30 51 - 69 Kaposvári Egyetem Művészeti kar tornaterme
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Szántó Dénes
2020. november 27. 17:30 54 - 58 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk
2020. november 27. 18:30 81 - 77 Szent István Egyetem
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 15:00 73 - 90 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
2020. november 27. 16:00 50 - 77 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2020. november 27. 16:30 57 - 98 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
2020. november 27. 16:45 69 - 41 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 19:30 87 - 83 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. november 27. 20:00 49 - 84 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Goldring Zsuzsanna
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 19:30 72 - 60 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 27. 19:50 66 - 69 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás

Megyei szövetségek