Mérkőzések - 2020. 11. 22.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 16:00 77 - 58 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sörlei Attila, Domán István (Hartyáni Zsolt)
2020. november 22. 17:15 101 - 69 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Borgula György (Várhalmi Zsolt László)
2020. november 22. 18:30 71 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 16:00 67 - 101 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Vida József, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
2020. november 22. 17:00 94 - 88 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 13:00 74 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2020. november 22. 14:00 95 - 25 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2020. november 22. 15:00 104 - 52 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti
2020. november 22. 19:00 102 - 74 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 14:00 73 - 65 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán
2020. november 22. 14:30 63 - 38 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gruber Nikolett Lilla
2020. november 22. 15:00 81 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Sértő Róbert, Mezei Tibor
2020. november 22. 15:00 65 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Gyurka Tamás
2020. november 22. 16:00 77 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Czupi Márton
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 16:00 76 - 63 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2020. november 22. 17:00 87 - 61 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 17:00 79 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Komlódi Benedek
2020. november 22. 17:15 87 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Válé Flórián
2020. november 22. 18:00 87 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 0:
2020. november 22. 0:
2020. november 22. 08:30 93 - 29
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Ugróczky Péter (Szalai Zsolt)
2020. november 22. 09:00 53 - 61
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2020. november 22. 09:00 54 - 55
Játékvezetők: Szundy Gábor, Agócs Gábor Mihály (Czéh Csaba Károly)
2020. november 22. 09:00 24 - 44
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs (Réger Zsolt Péter)
2020. november 22. 09:00
Játékvezetők: Lónáth László, Bodrogi Éva (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. november 22. 09:00 58 - 30
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2020. november 22. 09:30
Játékvezetők: Tamás Pálma, Lugosi Lilla (CSEH Gergely)
2020. november 22. 09:45 40 - 88
Játékvezetők: Ugróczky Péter, Nagy Bernát (Szalai Zsolt)
2020. november 22. 10:00 30 - 58
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Lipovszky Fanni (Domokos Lőrinc)
2020. november 22. 10:00 35 - 70
Játékvezetők: Erős Florentina, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2020. november 22. 10:00 16 - 105
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós)
2020. november 22. 10:00
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János)
2020. november 22. 10:00
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán (Papp Attila)
2020. november 22. 10:00 54 - 39
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2020. november 22. 10:00 68 - 25
Játékvezetők: Mile Gábor, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László)
2020. november 22. 10:15 33 - 48
Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2020. november 22. 10:15 66 - 43
Játékvezetők: Lónáth László, Szalontai Dorina (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. november 22. 10:20 42 - 58
Játékvezetők: Boros Krisztina, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 22. 10:20 45 - 34
Játékvezetők: Németh Fanni , Kovács Róbert Márió (Réger Zsolt Péter)
2020. november 22. 10:30 45 - 51
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland (Czéh Csaba Károly)
2020. november 22. 10:30 44 - 57
Játékvezetők: Rácz Bence, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2020. november 22. 10:45
Játékvezetők: Nagy Péter, Lugosi Lilla (CSEH Gergely)
2020. november 22. 11:00 51 - 76
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát (Szalai Zsolt)
2020. november 22. 11:00 16 - 77
Játékvezetők: Pál Roland, Kiss Bálint (László Zsolt Károly)
2020. november 22. 11:15 50 - 52
Játékvezetők: Szőcs Péter, Erős Florentina (Erős Zoltán)
2020. november 22. 11:15 40 - 44
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács István (Bogárdi János)
2020. november 22. 11:15
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Tóth Mihály (Papp Attila)
2020. november 22. 11:15 53 - 37
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2020. november 22. 11:15 51 - 34
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László)
2020. november 22. 11:30 76 - 30
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Finta Zétény (Domokos Lőrinc)
2020. november 22. 11:30 61 - 34
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2020. november 22. 11:30
Játékvezetők: Szalontai Dorina, Bodrogi Éva (Pázsitka Ferenc Gábor)
2020. november 22. 11:40 42 - 35
Játékvezetők: Németh Fanni , Borsos Balázs (Réger Zsolt Péter)
2020. november 22. 12:00
Játékvezetők: Tamás Pálma, Nagy Péter (CSEH Gergely)
2020. november 22. 12:00 69 - 52
Játékvezetők: Szundy Gábor, Neubrandt Roland (Czéh Csaba Károly)
2020. november 22. 12:00
Játékvezetők: Bartucz Csaba, dr. Márok Soma (Szabó Attila)
2020. november 22. 12:15 79 - 67
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2020. november 22. 12:15 49 - 23
Játékvezetők: Pál Roland, Kiss Bálint (László Zsolt Károly)
2020. november 22. 12:30 47 - 51
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin (Erős Zoltán)
2020. november 22. 12:30 47 - 51
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Majkó Ádám (Prieger Mihály)
2020. november 22. 12:30
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Bogárdi János)
2020. november 22. 12:30 54 - 59
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Papp Attila)
2020. november 22. 12:30 38 - 66
Játékvezetők: Szobonya Erik, Gulyás Márton (Szécsi Balázs)
2020. november 22. 12:30 51 - 82
Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor (Szabó László)
2020. november 22. 12:45
Játékvezetők: Buzai Patrik, Söveges Tamás (Farkas Dávid)
2020. november 22. 13:00 44 - 32
Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc)
2020. november 22. 13:20 52 - 45
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Győri Ferenc (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 22. 13:30 62 - 48
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2020. november 22. 13:30 70 - 30
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Hamzi Virág (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 22. 13:30 64 - 35
Játékvezetők: Török Béla, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2020. november 22. 13:30
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor (Szabó Attila)
2020. november 22. 13:45 62 - 51
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2020. november 22. 13:45 77 - 24
Játékvezetők: Borbély Zoltán Máté, Gelányi Dániel (Király László József)
2020. november 22. 14:00
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László)
2020. november 22. 14:00
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid)
2020. november 22. 14:00 8 - 71
Játékvezetők: Rácz Bence, Horváth Petra (Torzsa Csaba Péter)
2020. november 22. 14:40 61 - 30
Játékvezetők: Bárány Levente, Földházi Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 22. 14:45 60 - 80
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2020. november 22. 14:45 56 - 49
Játékvezetők: Török Béla, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2020. november 22. 15:00 62 - 38
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály)
2020. november 22. 15:00 9 - 114
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Gelányi Dániel (Király László József)
2020. november 22. 15:00 67 - 68
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Porkoláb Mercédesz Anett (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 22. 15:00
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, dr. Márok Soma (Szabó Attila)
2020. november 22. 15:15 20 - 97
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2020. november 22. 15:15 41 - 18
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid)
2020. november 22. 16:00 37 - 73
Játékvezetők: Bárány Levente, Földházi Péter (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. november 22. 16:00 20 - 53
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Marjai Réka (László Zsolt Károly)
2020. november 22. 16:15 63 - 33
Játékvezetők: Borbély Zoltán Máté, Hajagos-Kiss Hedvig (Király László József)
2020. november 22. 16:30
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Szabó Bakos András László)
2020. november 22. 16:30 34 - 106
Játékvezetők: Hamzi Virág, Porkoláb Mercédesz Anett (Kis Balázs Ferenc)
2020. november 22. 17:15 66 - 20
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Marjai Réka (László Zsolt Károly)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 09:00
Játékvezetők: Tahin András, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
2020. november 22. 11:00 61 - 30
Játékvezetők: Tahin András, Hőgerl Bence (Schwarz Mária)
2020. november 22. 13:00
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 13:00 76 - 53 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2020. november 22. 15:00 81 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 15:00 61 - 66 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2020. november 22. 15:00 69 - 74
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor (Bernáth András)
2020. november 22. 16:00 83 - 64
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2020. november 22. 17:00 65 - 52 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács István (Szabó Attila)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 11:00 123 - 29 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2020. november 22. 14:00 49 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2020. november 22. 14:00 62 - 78 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2020. november 22. 16:00 43 - 94 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2020. november 22. 16:30 66 - 76 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 10:00 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2020. november 22. 14:30 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2020. november 22. 17:45 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Boros Krisztina
2020. november 22. 18:00 94 - 68 Kozármislenyi Sportcsarnok
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 09:30 34 - 112
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, dr. Márok Soma
2020. november 22. 12:00 82 - 39 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőke Gábor
2020. november 22. 12:20 86 - 57 Csömöri sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kutrik Andrea
2020. november 22. 13:00 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Borsos Miklós, Poór Tamás
2020. november 22. 13:30 49 - 68 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László
2020. november 22. 15:30 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Borsos Miklós, Poór Tamás
2020. november 22. 15:30 46 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin
2020. november 22. 17:00 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2020. november 22. 18:00 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tatár Domonkos, Belák Dorka
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 18:00 85 - 65 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 19:15 68 - 133 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Goldring Zsuzsanna
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 10:00 55 - 56
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Horváth Brúnó József
2020. november 22. 14:00 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
2020. november 22. 16:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Simon Kristóf Kolos
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 09:30 56 - 70 BEAC I. pálya
Játékvezetők: Gaál Norbert, Ürögi Zsolt
2020. november 22. 10:30 21 - 150 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Tóth Tamás, Horányi András (KONCZ JÁNOS)
2020. november 22. 12:00 70 - 17 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Mosonyi József
2020. november 22. 13:00 107 - 82 PVSK csarnok
Játékvezetők: Lovász Balázs, Nagy Kevin, Krisztián
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 19:00 23 - 113 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 18:30 51 - 64 TF E-terem
Játékvezetők: Szőke Attila, Tahin András
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. november 22. 16:40 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 12:00 44 - 55 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László
2020. november 22. 15:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 09:00 32 - 29 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Bagi Bálint
2020. november 22. 10:30 41 - 53 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Bagi Bálint
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 22. 13:00 68 - 85 Telki
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tanuló Játékvezető

Megyei szövetségek