Mérkőzések - 2020. 11. 20.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 19:00 100 - 88 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 18:30 91 - 42 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szabó Tibor
2020. november 20. 19:15 53 - 55 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 20:45 81 - 100 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 19:30 103 - 54 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gyurka Tamás
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 18:00 44 - 88 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2020. november 20. 18:30 84 - 64
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 17:00 63 - 82 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Szalóki Bence (Parádi Péter)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 14:00 84 - 71
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szalai Zsolt)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 17:30
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2020. november 20. 18:30 65 - 88 Kaposvári Egyetem Művészeti kar tornaterme
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Boros Gyevi Ádám
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 17:00 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Lázár Zsigmond György
2020. november 20. 20:15 54 - 76 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 16:30 70 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 18:00 80 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 16:30 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Gergő (Faidt Mihály)
2020. november 20. 16:30 118 - 27 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 21:00 104 - 69 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 19:30 62 - 82 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 18:30 93 - 60 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. november 20. 18:15 85 - 58 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál Norbert, Réger Zsolt Péter

Megyei szövetségek