Mérkőzések - 2020. 10. 19.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 17:00 93 - 46 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Fekete László)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 18:30 79 - 58 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 19:30 59 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 19:50 97 - 47 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 20:00 61 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 18:45 65 - 89 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Balázs
2020. október 19. 19:15 27 - 112 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2020. október 19. 20:00 78 - 68 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 18:20 82 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2020. október 19. 20:15 73 - 68 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Németh Patrik
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 18:45 58 - 78 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gaál Norbert
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 20:10 99 - 48 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 20:00 95 - 83 Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 19:30 PPKE Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , László Zsolt Károly
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. október 19. 17:00 32 - 73 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András

Megyei szövetségek