Mérkőzések - 2020. 02. 14.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:00 113 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 18:00 81 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Propszt Amanda
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:30 114 - 65 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté
2020. február 14. 20:00 96 - 73 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:30 66 - 98 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Sértő Róbert, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 20:15 56 - 62 TF E-terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 16:30 89 - 70 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 16:15 79 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt (Hegedűs Imre)
2020. február 14. 19:00 52 - 89
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Balogh László (Kollár Tamás)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 14:30 72 - 46
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Lipics László
2020. február 14. 15:30 71 - 76
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
2020. február 14. 17:30
2020. február 14. 18:45 68 - 70 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Faidt Mihály)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 14:00 70 - 69
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Domokos Bence (Parádi Péter)
2020. február 14. 18:30 79 - 82 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 15:00 83 - 59 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 16:45 25 - 96 Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2020. február 14. 18:15 89 - 35 Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 15:00 69 - 68 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Földesi Marcell (CSEH Gergely)
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 15:30 55 - 23
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Kovács Máté (Király László Józsefné)
2020. február 14. 16:45 34 - 70
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Kovács Máté (Király László Józsefné)
2020. február 14. 18:00 70 - 55
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Kovács Máté (Király László Józsefné)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 20:15 80 - 57 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis
2020. február 14. 20:45 94 - 73 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Paulus Bence Máté
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:00 68 - 72 Budapest Baptista Középiskola Tornaterme
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 18:00 92 - 79 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Balázs
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:45 40 - 44 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:50 101 - 81 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 19:15 72 - 71 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2020. február 14. 20:20 56 - 67 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 18:30 63 - 33 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 18:30 74 - 65 ÁSE Terem
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra
2020. február 14. 20:40 63 - 82 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 20:50 88 - 36 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 18:15 28 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kutrik Andrea
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. február 14. 17:45 43 - 86 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté

Megyei szövetségek