Mérkőzések - 2020. 01. 16.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 17:30 103 - 91 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint, Horváth Csongor Béla (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:00 63 - 71 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy-Pál Petra
2020. január 16. 20:15 72 - 99 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 20:00 62 - 93 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jurászik László
2020. január 16. 20:45 71 - 122 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:20 100 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zádeczki Donát László
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 17:15 86 - 60
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Koncsek Balázs)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:00 72 - 96 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Matejovics Márk
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 18:15 Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Kusnir Gábor
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:30 63 - 51 József Attila Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Mátyás Ferenc
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 20:30 59 - 55 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:30 26 - 81 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 19:10 75 - 128 Vasvári Pál Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF
2020. január 16. 20:10 71 - 80 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Béndek Gábor Miklós
JNSZ leány kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 16:10 68 - 30 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Boros Eszter, Barabás Dorina Mónika
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 17:40 37 - 89 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Lakos Koppány Ádám
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 16. 16:30 24 - 65 Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szki.
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna

Megyei szövetségek