Mérkőzések - 2020. 01. 14.
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 18:00 98 - 69 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Nepp László Oszkár, Makrai Márton
2020. január 14. 19:30 89 - 115 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 16:30 69 - 62
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 17:20 122 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2020. január 14. 19:15 60 - 49 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Minár László Balázs, Szilágyi Tamás (Szabari János)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 18:00 133 - 45
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2020. január 14. 19:20 85 - 56 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 19:30 66 - 72 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Magda János József, Mátyás Ferenc
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 20:10 81 - 97 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Csoma Viktor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 18:15 7 - 85 Árpádházi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnoka
Játékvezetők: Molnár Bence Lajos, NAGY ZOLTÁN
2020. január 14. 19:45 75 - 59 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 20:10 50 - 72 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 0: 65 - 51 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 20:15 57 - 74 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Játékvezetők: Földvári Tamás, Kiss Zoltán
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 19:15 74 - 58 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Németh Csaba János
2020. január 14. 20:20 84 - 47 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Németh Csaba János
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 17:45 53 - 58 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett
2020. január 14. 19:15 119 - 32 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 19:20 70 - 65 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 15:30 67 - 81 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 18:20 134 - 33 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Tahin András
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 17:20 93 - 44 Szűcs Sándor Ált. Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Lakos Koppány Ádám
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 14. 19:20 52 - 54 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor

Megyei szövetségek