Mérkőzések - 2019. 12. 03.
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 20:30 90 - 70 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 20:00 49 - 120 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence
2019. december 3. 20:20 73 - 76 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:50 63 - 72 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Földesi Marcell
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:00 87 - 79 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Györfy Rúben, Bagi Bálint, Sentényi Barna
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 19:15 65 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Paulus Bence Máté (Szabari János)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 15:30 74 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István
2019. december 3. 17:00 52 - 106
Játékvezetők: Magda János József, Mátyás Ferenc
2019. december 3. 17:30 97 - 66
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter
2019. december 3. 18:15 83 - 45 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Cselóczki Mátyás
2019. december 3. 19:50 64 - 74 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szőts Dávid István
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:00 96 - 56
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 3. 18:15 57 - 54
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:00 82 - 45 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szőke Gábor
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 19:00 69 - 68 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Vigh Balázs, Horváth Emese Kata
2019. december 3. 20:30 76 - 46 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:50 69 - 66 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Komlódi Benedek
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 17:00 100 - 56 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Vigh Balázs, Horváth Emese Kata
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 19:45 79 - 40 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Tóth Zalán Balázs
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 20:10 82 - 54 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Béndek Gábor Miklós
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 20:45 79 - 75 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, László Zsolt Károly
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:30 50 - 69 Budai 2 László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szabó Mátyás Andor
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:00 63 - 76 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Frank Bianka, Guzmics Bence
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 17:00
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 16:15 34 - 100 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Ürögi Zsolt
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:00 102 - 17 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Rideg László
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 18:30 47 - 89 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szabó István, Zakár Adrienn
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 16:15 67 - 64 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Szappanos Máté
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 3. 19:15 67 - 20 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lenger Levente

Megyei szövetségek