Mérkőzések - 2019. 12. 02.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 17:45 85 - 101 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 15:30 81 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:30 80 - 77 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. december 2. 18:50 76 - 36 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
2019. december 2. 20:15 109 - 58 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:45 95 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás
2019. december 2. 20:20 73 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sértő Róbert
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:30 93 - 34 TF E-terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
2019. december 2. 19:45 52 - 54 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:30 75 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 16:00 65 - 103
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. december 2. 16:30
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor
2019. december 2. 17:00 63 - 45
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata
2019. december 2. 18:00 66 - 48
Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik
2019. december 2. 20:15
Játékvezetők: Czupi Márton, Ugróczky Péter
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 16:30 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matejovics Márk
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 16:00 84 - 74
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 16:00 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. december 2. 16:00 42 - 116
Játékvezetők: Kiss István, Kocsis Tamás
2019. december 2. 17:30
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Szabó Mátyás Andor
2019. december 2. 17:45
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2019. december 2. 18:15 56 - 68
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:00 49 - 70 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fazekas Hajnal Erzsébet
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 21:15 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Józsa András Junior
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:15 36 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston
2019. december 2. 20:20 46 - 51 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:45 59 - 41 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:15 Éltes Mátyás Általános Iskola
2019. december 2. 19:45 Kőkuti Általános Iskola
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:45 Mohács Városi Sportcsarnok
2019. december 2. 19:15 68 - 46 PVSK csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:10 71 - 57 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Szalai Zsolt
2019. december 2. 20:20 73 - 58 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Szalai Zsolt
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:20 72 - 60 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd
JNSZ leány kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 17:30 38 - 87 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 18:00 113 - 26 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Renkecz Máté Gergő
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 19:15 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bózsó Gábor
Békés Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 17:00 55 - 37 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Borgula György, Farkas Barna
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 2. 15:00 19 - 122 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó

Megyei szövetségek