Mérkőzések - 2019. 12. 01.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 18:00 81 - 93 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Balogh Gyula (Fekete László)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 17:00 71 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
2019. december 1. 18:00 83 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
2019. december 1. 18:00 72 - 82 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 16:00 97 - 102 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
2019. december 1. 19:30 69 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Bagi Bálint, Németh Patrik (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 16:00 85 - 47 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Kis Balázs Ferenc)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 13:00 51 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert
2019. december 1. 16:00 74 - 56 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 13:00 64 - 96 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. december 1. 14:00 59 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Jankovics Viktor Zsolt
2019. december 1. 15:00 53 - 129 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 1. 17:00 67 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Kozma Balázs
2019. december 1. 18:00 80 - 71 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 19:30 55 - 84 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gruber Nikolett Lilla
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 18:00 59 - 70 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence
2019. december 1. 18:30 82 - 87 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 15:00 72 - 79 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc
2019. december 1. 18:00 76 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 17:00 113 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
2019. december 1. 18:15 86 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 15:00 79 - 106 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert)
2019. december 1. 15:00 97 - 85
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda (Várhalmi Zsolt László)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 09:00 53 - 112
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Székely Bernadett
2019. december 1. 10:00
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2019. december 1. 11:00 102 - 61
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin
2019. december 1. 11:00 84 - 90
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Székely Bernadett
2019. december 1. 11:00 88 - 26 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba (Szabó László)
2019. december 1. 14:00 81 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
2019. december 1. 15:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence
2019. december 1. 15:00 69 - 66 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Tahin András
2019. december 1. 17:45 69 - 82
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 15:30 59 - 52 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2019. december 1. 16:00 56 - 72
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2019. december 1. 17:00 67 - 102 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Tahin András (Szabari János)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 09:00
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János
2019. december 1. 10:00 73 - 66 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Cselóczki Mátyás (Budai Csaba)
2019. december 1. 10:00 81 - 88
Játékvezetők: Mester Milán, Farkas Roland
2019. december 1. 10:00 57 - 101 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szabó István, Stáber Alex Bence
2019. december 1. 10:00 41 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Koncsag Csaba
2019. december 1. 11:00 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
2019. december 1. 11:00 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Polyák Máté, Matucza Gyula
2019. december 1. 12:30 48 - 94 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Bózsó Gábor
2019. december 1. 14:00
Játékvezetők: Káré Gergő, Antoni Márk Ágoston
2019. december 1. 16:00
Játékvezetők: Káré Gergő, Antoni Márk Ágoston
2019. december 1. 16:30 93 - 60 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 11:00 32 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila)
2019. december 1. 12:00 86 - 83
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Tóth Bence (HOFFMANN Gergely)
2019. december 1. 13:00 66 - 44 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2019. december 1. 14:00 59 - 79
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs (Parádi Péter)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 09:30
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta
2019. december 1. 10:00 72 - 76 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Kutrik Andrea
2019. december 1. 10:00 107 - 18
Játékvezetők: Jáhni Bence, Boros Eszter
2019. december 1. 11:00 36 - 82 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tőzsér Dénes Kelemen
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 08:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás (Kővári Gyula)
2019. december 1. 09:00 40 - 88 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária)
2019. december 1. 09:00 33 - 51 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 09:00 3 - 82 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matejovics Márk, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 09:00 54 - 36
Játékvezetők: Frank Bianka, Ivók Milán Larion (Koncsek Balázs)
2019. december 1. 09:00 93 - 4
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik (KONCZ JÁNOS)
2019. december 1. 09:00 10 - 76
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. december 1. 09:00 63 - 28
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. december 1. 09:00 47 - 73
Játékvezetők: Tamás Pálma, Szász Klára (Nagy János)
2019. december 1. 09:00 45 - 58
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 09:00 47 - 37
2019. december 1. 09:00 26 - 44
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Tóth Márk (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 09:00 63 - 62
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. december 1. 09:00 88 - 48
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Király László József)
2019. december 1. 09:20 21 - 37 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Rabi Bernadett Panna (Kővári Gyula)
2019. december 1. 09:30 49 - 13
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor (Egri Tibor)
2019. december 1. 09:30 21 - 82
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály (Kiss István)
2019. december 1. 10:00 69 - 61
Játékvezetők: Mándity Marko, Benke Krisztián (Sági Zoltán)
2019. december 1. 10:00 70 - 26
Játékvezetők: Gergely Csaba, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2019. december 1. 10:00 66 - 42
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2019. december 1. 10:00 39 - 55
Játékvezetők: Németh Balázs, Tóth Gábor Balázs (Szoó László Márton)
2019. december 1. 10:00 57 - 44
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Haag Panna (Kovács Gyula Attila)
2019. december 1. 10:00 66 - 28
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pásztor Attila (Király László Józsefné)
2019. december 1. 10:30 65 - 53 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária)
2019. december 1. 10:30 54 - 65 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 10:30 80 - 17 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matejovics Márk, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 10:30 46 - 58
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám (Koncsek Balázs)
2019. december 1. 10:30 21 - 45
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán)
2019. december 1. 10:30 55 - 66
Játékvezetők: Makrai Márton, Szulics Zsolt János (KONCZ JÁNOS)
2019. december 1. 10:30 37 - 92
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2019. december 1. 10:30 41 - 46
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (Nagy János)
2019. december 1. 10:30 62 - 36
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 10:30 69 - 23
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály (Solymosi Tamás)
2019. december 1. 10:30 52 - 28
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 10:30 63 - 73
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. december 1. 10:30 46 - 71
Játékvezetők: Kovács István, Bodnárné Pasek Mónika (Király László József)
2019. december 1. 10:40 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bujtor Péter (Kővári Gyula)
2019. december 1. 10:45 31 - 29
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor (Egri Tibor)
2019. december 1. 11:15 22 - 79
Játékvezetők: Villányi János, Haag Panna (Kovács Gyula Attila)
2019. december 1. 11:30 65 - 70
Játékvezetők: Mándity Marko, Marossy Gergely (Sági Zoltán)
2019. december 1. 11:30 11 - 85
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2019. december 1. 11:30 40 - 69
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Molnár Gábor)
2019. december 1. 11:30 27 - 70
Játékvezetők: Németh Balázs, Pesz Alexandra (Szoó László Márton)
2019. december 1. 11:30 18 - 47
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2019. december 1. 12:00 62 - 26 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Schwarz Mária)
2019. december 1. 12:00 90 - 39 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Konta Csanád János (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 12:00 28 - 46 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 12:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bujtor Péter, Rabi Bernadett Panna (Kővári Gyula)
2019. december 1. 12:00 60 - 54
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Kozák Tamás)
2019. december 1. 12:00 48 - 27
Játékvezetők: Erős László, Szász Klára (Nagy János)
2019. december 1. 12:00 39 - 49
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Kovács Éva (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 12:00 70 - 27
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály (Solymosi Tamás)
2019. december 1. 12:00 37 - 43
Játékvezetők: Dr. Bodnár Gábor, Tóth Márk (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 12:00 58 - 41
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. december 1. 12:00 25 - 58
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2019. december 1. 12:00 16 - 66
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István (Király László József)
2019. december 1. 12:30 57 - 68
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Ivók Milán Larion (Koncsek Balázs)
2019. december 1. 12:30 75 - 35
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Villányi János (Kovács Gyula Attila)
2019. december 1. 13:00 68 - 55
Játékvezetők: Benke Krisztián, Marossy Gergely (Sági Zoltán)
2019. december 1. 13:00 66 - 29
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente)
2019. december 1. 13:00 56 - 58
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2019. december 1. 13:00 74 - 40
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra (Szoó László Márton)
2019. december 1. 13:00 54 - 14
Játékvezetők: Pásztor Attila, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2019. december 1. 13:20 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2019. december 1. 13:30 70 - 47 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Konta Csanád János (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 13:30 35 - 63 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 13:30 40 - 49 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Schwarz Mária)
2019. december 1. 13:30 17 - 43
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma (Nagy János)
2019. december 1. 13:30 92 - 19
Játékvezetők: Bolyki Dávid (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 13:30 28 - 44
2019. december 1. 13:30 43 - 18
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Erdei Krisztián (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 13:30 82 - 44
Játékvezetők: Velkey István, Cselóczki Mátyás (Budai Csaba)
2019. december 1. 14:00 70 - 44
Játékvezetők: Polyák Máté, Matucza Gyula (Halász Ernő István)
2019. december 1. 14:30 50 - 58
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pásztor Attila (Király László Józsefné)
2019. december 1. 14:40 59 - 22 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. december 1. 15:00 68 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 15:00 36 - 49 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 15:00 28 - 37 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. december 1. 15:00 50 - 17
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Erős László (Nagy János)
2019. december 1. 15:00 34 - 58
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2019. december 1. 15:00 35 - 72
Játékvezetők: Bolyki Dávid (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 15:00 31 - 50
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Lugosi Lilla (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 15:00 26 - 51
Játékvezetők: Papp Attila, Cselóczki Mátyás (Budai Csaba)
2019. december 1. 15:30 70 - 73
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Halász Ernő István)
2019. december 1. 16:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Boros Krisztina, Marjai Réka (Kővári Gyula)
2019. december 1. 16:30 39 - 74 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (László Zsolt Károly)
2019. december 1. 16:30 64 - 22 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. december 1. 16:30 38 - 42 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. december 1. 16:30 33 - 39
Játékvezetők: Tamás Pálma, Erős László (Nagy János)
2019. december 1. 16:30 36 - 59
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2019. december 1. 16:30 22 - 50
Játékvezetők: Bolyki Dávid (Nyilas Zoltán)
2019. december 1. 16:30 52 - 46
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Erdei Krisztián (Farkas Zoltán)
2019. december 1. 16:30 53 - 54
Játékvezetők: Papp Attila, Velkey István (Budai Csaba)
2019. december 1. 17:00 55 - 82
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Halász Ernő István)
2019. december 1. 17:20 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Stáber Alex Bence (Kővári Gyula)
2019. december 1. 18:00 62 - 31
Játékvezetők: Magda János József (Csordás Gábor)
2019. december 1. 18:40 44 - 25 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Mihály Barna, Stáber Alex Bence (Kővári Gyula)
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 10:00
2019. december 1. 12:00
2019. december 1. 14:00
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 10:00 109 - 47 Dobó Katalin Gimnázium
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 13:30 6 - 136 Kismarosi Sportcsarnok
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 12:00 106 - 27 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gyurkovics István János
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 18:00 69 - 59 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás
2019. december 1. 20:15 106 - 88 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kapros Roland
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 08:30 67 - 29 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 1. 09:45 77 - 45 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 1. 11:00 33 - 102 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. december 1. 12:15 59 - 80 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Czakó Gábor Bence
2019. december 1. 13:30 45 - 90 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Földesi Marcell
2019. december 1. 14:45 62 - 65 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Földesi Marcell
2019. december 1. 16:00 32 - 73 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Czakó Gábor Bence
2019. december 1. 17:15 103 - 57 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Földesi Marcell
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 14:00 96 - 56 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 09:00 44 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Győri Ferenc, Ürögi Zsolt
2019. december 1. 10:40 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Győri Ferenc
2019. december 1. 12:20 122 - 54 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szabó István, Stáber Alex Bence
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 10:00 68 - 59 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Miháczi Ádám
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. december 1. 16:00 39 - 68 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter
2019. december 1. 18:00 71 - 46 Paduai Szent Antal Iskola

Megyei szövetségek