Mérkőzések - 2019. 10. 12.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 14:00 89 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 12. 16:30 84 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2019. október 12. 17:00 87 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 12. 18:00 77 - 62 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2019. október 12. 18:00 81 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 12. 18:00 77 - 86 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2019. október 12. 18:00 91 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:00 75 - 89 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár (Fekete László)
2019. október 12. 18:00 82 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
2019. október 12. 18:00 82 - 68 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Lengyel Ádám József (Dernei Gábor)
2019. október 12. 19:00 73 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Vida József, Major Ádám (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 17:00 91 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Mintál Csaba, Oláh Márk, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
2019. október 12. 17:30 89 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 18:00 70 - 86 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 13:00 78 - 59 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Sebesi Gábor
2019. október 12. 18:00 55 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:00 89 - 63 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Fülöp Ádám László
2019. október 12. 16:00 92 - 96 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 18:00 64 - 75 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 17:00 65 - 109 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 13:45 106 - 80 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. október 12. 14:00 80 - 51 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. október 12. 15:00 60 - 35 Arena Savaria
2019. október 12. 15:15 79 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. október 12. 15:15 79 - 57 Városi Sportcsarnok
2019. október 12. 15:30 67 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. október 12. 16:45 83 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:00 121 - 70 Ludovika Aréna
2019. október 12. 19:00 84 - 66 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:30 67 - 72 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 11:00 133 - 32 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen)
2019. október 12. 15:00 85 - 89 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 10:00 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám
2019. október 12. 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matejovics Márk
2019. október 12. 14:00 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 11:00 45 - 102 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté (HOFFMANN Gergely)
2019. október 12. 15:00 55 - 86 PVSK csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba)
2019. október 12. 15:30 45 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 09:00 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Bertók Botond
2019. október 12. 11:00
2019. október 12. 13:00 Ostoros Károly Csarnok
2019. október 12. 15:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
2019. október 12. 17:00 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Kieffer Thomas
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 12:30 51 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 08:00 19 - 49
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 08:00 66 - 27
Játékvezetők: Szabó István, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. október 12. 08:00 14 - 41
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente (Kővári Gyula)
2019. október 12. 08:00 30 - 31
Játékvezetők: Tóth Tamás, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 08:45 30 - 62
2019. október 12. 09:00 26 - 64
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 09:00 28 - 68
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Gábor (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 09:00 43 - 44
2019. október 12. 09:00 23 - 52
2019. október 12. 09:00 84 - 35
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 09:00 66 - 83
2019. október 12. 09:00 90 - 26
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 09:00
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 09:00 37 - 57
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 09:00
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 09:00 48 - 82
2019. október 12. 09:00 69 - 14
2019. október 12. 09:15 38 - 10
Játékvezetők: Tóth Tamás, Lugosi Lilla (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 09:20 40 - 20
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 09:20 47 - 29
Játékvezetők: Szabó István, Miháczi Ádám (Kincs Károly)
2019. október 12. 09:20 30 - 19
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente (Kővári Gyula)
2019. október 12. 09:30 102 - 2
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2019. október 12. 09:30 49 - 66
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 09:30 29 - 51
2019. október 12. 09:30 69 - 45
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 09:30 38 - 69
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 09:30 39 - 54
2019. október 12. 10:00 37 - 90
Játékvezetők: Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 10:00 50 - 57
2019. október 12. 10:00 65 - 31
2019. október 12. 10:00 39 - 75
2019. október 12. 10:00 60 - 61
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 10:00 42 - 35
2019. október 12. 10:00
Játékvezetők: Szőcs Béla, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 10:00 114 - 26
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 10:00 58 - 23
2019. október 12. 10:00
2019. október 12. 10:30 31 - 53
Játékvezetők: Szücs Balázs, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 10:30 13 - 101
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 10:30 44 - 27
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 10:30 26 - 60
2019. október 12. 10:30 39 - 12
2019. október 12. 10:30 10 - 60
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 10:30 51 - 87
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 10:30 58 - 69
2019. október 12. 10:30 46 - 54
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 10:30
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 10:30 48 - 39
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 10:30 33 - 50
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 10:30 69 - 34
2019. október 12. 10:30 53 - 41
2019. október 12. 10:40 33 - 19
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matejovics Márk (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 10:40 13 - 62
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. október 12. 10:40 31 - 11
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula)
2019. október 12. 10:45 42 - 63
2019. október 12. 11:00 70 - 55
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:00 2 - 71
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2019. október 12. 11:00
2019. október 12. 11:00 105 - 14
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 11:00 78 - 64
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 11:00 68 - 34
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 11:15
2019. október 12. 11:30 96 - 8
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 11:30 127 - 27
2019. október 12. 11:30 43 - 59
2019. október 12. 11:30 25 - 97
2019. október 12. 11:30 78 - 13
Játékvezetők: Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 11:30 28 - 61
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó (Darida Károly)
2019. október 12. 11:30
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 11:30 20 - 102
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 11:30 42 - 61
2019. október 12. 11:45 29 - 42
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2019. október 12. 12:00 67 - 12
Játékvezetők: Németh Fanni , Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 12:00 34 - 21
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly)
2019. október 12. 12:00 32 - 40
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. október 12. 12:00 72 - 37
Játékvezetők: Szücs Balázs, Kiss Gabriella (Torzsa Csaba Péter)
2019. október 12. 12:00 51 - 15
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 33 - 48
Játékvezetők: Utasi Gábor, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2019. október 12. 12:00 62 - 21
2019. október 12. 12:00 46 - 59
2019. október 12. 12:00 25 - 94
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 12:00 45 - 87
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Kis Attila)
2019. október 12. 12:00 73 - 56
2019. október 12. 12:00 38 - 83
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán (Sági Zoltán)
2019. október 12. 12:00
Játékvezetők: Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter)
2019. október 12. 12:00 57 - 36
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. október 12. 12:00
Játékvezetők: Fehér Ádám (Tóthné Király Enikő)
2019. október 12. 12:00 51 - 22
2019. október 12. 12:00 69 - 50
2019. október 12. 12:00 7 - 69
2019. október 12. 12:30 50 - 53
2019. október 12. 12:30 30 - 88
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Nagy János)
2019. október 12. 12:30 120 - 19
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 12:30 47 - 66
Játékvezetők: Tóth Mihály, Kovács István (Budai Csaba)
2019. október 12. 13:00 29 - 71
Játékvezetők: Sallai István József, Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente)
2019. október 12. 13:00 66 - 60
2019. október 12. 13:00 44 - 89
2019. október 12. 13:00 32 - 70
2019. október 12. 13:00 94 - 8
2019. október 12. 13:00 14 - 96
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. október 12. 13:00 53 - 48
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Darida Károly)
2019. október 12. 13:00 27 - 61
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László (Hegedűs Mária)
2019. október 12. 13:00 61 - 49
Játékvezetők: Magyari Viktor (FÜLEKI Gyöngyi)
2019. október 12. 13:00 57 - 39
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 13:00 19 - 47
2019. október 12. 13:20 28 - 68
Játékvezetők: Németh Fanni , Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. október 12. 13:20
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 12. 13:20 30 - 23
Játékvezetők: Boros Krisztina, Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula)
2019. október 12. 13:30 32 - 46
2019. október 12. 13:30 17 - 87
Játékvezetők: Novák Bence, Alina Lazar (Szakáll András)
2019. október 12. 13:30
2019. október 12. 13:30
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 13:30 67 - 32
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 13:30 38 - 36
2019. október 12. 14:00 18 - 103
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Göncz Ferenc)
2019. október 12. 14:00 50 - 28
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 14:30 26 - 104
2019. október 12. 14:30 23 - 84
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, NAGY ZOLTÁN (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 14:40 42 - 41
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna (Schwarz Mária)
2019. október 12. 14:40
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. október 12. 14:40
Játékvezetők: Csoma Viktor, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 12. 15:00 23 - 74
2019. október 12. 15:00 31 - 119
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Kovács Éva (Szakáll András)
2019. október 12. 15:00
2019. október 12. 15:00
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 15:00 35 - 67
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 15:00 55 - 40
2019. október 12. 15:15 34 - 15
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 16:00 25 - 53
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna (Schwarz Mária)
2019. október 12. 16:00 33 - 51
Játékvezetők: Csoma Viktor, Török Béla (Kővári Gyula)
2019. október 12. 16:00 41 - 34
Játékvezetők: Szabó Péter, Süveges Zalán (Kincs Károly)
2019. október 12. 16:00 74 - 32
2019. október 12. 16:00 85 - 39
Játékvezetők: NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. október 12. 16:30 66 - 6
2019. október 12. 16:30
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Téczely Tamás)
2019. október 12. 16:30 53 - 49
Játékvezetők: Arató Balázs, Velkey István (Király László Józsefné)
2019. október 12. 16:30 17 - 34
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Béndek Gábor Miklós)
2019. október 12. 16:30 31 - 50
2019. október 12. 17:20 36 - 35
Játékvezetők: Steiner Máté, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 12. 17:20 33 - 15
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2019. október 12. 17:20
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó Péter (Kincs Károly)
2019. október 12. 18:40 67 - 33
Játékvezetők: Steiner Máté, Korompai Zsolt László (Schwarz Mária)
2019. október 12. 18:40 44 - 37
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2019. október 12. 18:40
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó Péter (Kincs Károly)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 14:00 Albertirsai Sportcsarnok
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 14:00 Szentendrei Református Gimnázium
2019. október 12. 16:00 Rákóczi Általános Iskola
2019. október 12. 17:30 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:15 Piarista Gimnázium
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 13:00 Huzella Tivadar Általános Iskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 09:00 76 - 45 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
2019. október 12. 10:00 49 - 74 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
2019. október 12. 10:30 84 - 62 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Bartics Péter, Deák Zsuzsanna
2019. október 12. 12:00 40 - 86 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 12. 11:00 62 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba

Megyei szövetségek