Mérkőzések - 2019. 10. 10.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 19:15 93 - 88 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 20:10 82 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti
2019. október 10. 20:15 70 - 57 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Pohánka Balázs
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 17:00 68 - 104 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 15:30 71 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba (Tóthné Király Enikő)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 16:30
2019. október 10. 17:45
Játékvezetők: Márkus Gábor, Liszkai Dávid
2019. október 10. 17:45 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ugróczky Péter
2019. október 10. 18:30 55 - 95
Játékvezetők: Lovas Dávid, Imre Márk
2019. október 10. 18:40
2019. október 10. 19:30
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 17:30 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 19:00 64 - 97 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 19:45 82 - 54 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Bárány Levente
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 19:10 52 - 106 Vasvári Pál Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Bence, Müller Martin
2019. október 10. 20:10 61 - 69 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Horváth Andreasz
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 18:45 58 - 57 Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Mile Gábor
2019. október 10. 20:50 81 - 89 Zöld Ház
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 16:45 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 18:00 25 - 65 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 10. 18:15 50 - 64
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály

Megyei szövetségek