Mérkőzések - 2019. 10. 09.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 18:00 74 - 55 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:00 85 - 63 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Fekete László)
2019. október 9. 18:30 65 - 87 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Rácz Zsolt Róbert, Dr. Oláh Márk (Balogh László György)
2019. október 9. 18:30 65 - 77 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Fodor Attila, Balogh Gyula (Téczely Tamás)
2019. október 9. 19:30 59 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nyilas István, Vida József (Faidt Mihály)
2019. október 9. 19:45 67 - 64 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Hervay Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:00 81 - 73 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
2019. október 9. 19:00 100 - 72 Sport Akadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 18:30 84 - 105 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 19:00 87 - 85 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Jurászik László
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 15:00 78 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Polyák Máté
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 19:00 68 - 72 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:00 85 - 41 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. október 9. 19:15 97 - 80 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 15:30 87 - 61 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Goda László, Lövei László (Dr. Gencsev Plámen)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:30 66 - 63
Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter
2019. október 9. 17:45 102 - 80
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2019. október 9. 20:20 55 - 72 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:30 89 - 57
Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó (Szekeres Ferenc)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 17:00 124 - 37 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint
2019. október 9. 18:00 60 - 58
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 20:30 68 - 69 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 20:15 57 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 20:00 98 - 59 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 18:45 48 - 55 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 19:10 85 - 54 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szőke Gábor
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. október 9. 20:15 74 - 59 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN

Megyei szövetségek