Mérkőzések - 2019. 05. 17.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 17:30 82 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Nagy Viktor (Schäffer Béla Róbert)
2019. május 17. 18:00 68 - 84 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 18:30 71 - 79 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Surányi Gábor, Kéri István (Nagy János)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 17:45 73 - 92 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Földi László, Pécsi Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 18:30 112 - 63 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. május 17. 20:00 81 - 91 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. május 17. 20:30 70 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 19:00 90 - 78 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Németh Patrik
2019. május 17. 19:45 73 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra
2019. május 17. 20:20 91 - 93 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2019. május 17. 20:20 126 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 20:00 83 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Czupi Márton
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 17:00 58 - 60
2019. május 17. 17:45 130 - 34
2019. május 17. 18:00 8 - 116
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
2019. május 17. 19:00 58 - 72
2019. május 17. 19:30
2019. május 17. 19:30
2019. május 17. 19:45
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós
2019. május 17. 19:45
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 20:00 54 - 86 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Kusnir Gábor
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 18:45 58 - 80 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Gál János, Farkas János
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 19:30 72 - 50 Jókai Mór Gimnázium
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 18:00 40 - 89 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 19:15 50 - 41 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
2019. május 17. 19:30 40 - 43 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 18:30 73 - 54 NKE kisterem
Játékvezetők: Gaál István, Sancilio Alexis
2019. május 17. 20:15 72 - 57 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
Békés Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 15:30 60 - 38 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Borgula György
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 20:40 55 - 77 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Szabó István
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 19:10 79 - 75 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Kapros Roland, Bózsó Gábor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 17:30 91 - 50 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy István, Paulus Bence Máté
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 17. 17:40 100 - 30 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bozóki Domonkos Olivér

Megyei szövetségek