Mérkőzések - 2019. 05. 16.
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:30 88 - 91 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 20:00 58 - 101 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Polonkai Balázs
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 17:00 52 - 41
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 16:20 88 - 49
2019. május 16. 16:30 67 - 66
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kocsis Tamás
2019. május 16. 17:30 43 - 91
2019. május 16. 17:45
2019. május 16. 18:15 70 - 51
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 19:00 96 - 72 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szőcs Béla, Szabó László (Balogh László György)
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 19:15 38 - 69 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András, Bognár Tamás
2019. május 16. 19:30 84 - 38 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Szabolcs, Tóth Zalán Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:50 87 - 94 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:00 32 - 44 Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 17:15 76 - 45 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor, Szappanos Máté
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 16:30 21 - 61 Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szki.
Játékvezetők: Beleznai István, Vas Botond
2019. május 16. 17:30 44 - 7 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
Játékvezetők: Beleznai István, Vas Botond
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 19:45 49 - 59 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám
2019. május 16. 20:30 78 - 79 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:20 103 - 43 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Szőke Gábor
2019. május 16. 19:10 59 - 67 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bárány Levente
2019. május 16. 20:50 51 - 57 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Goda László, Kapros Roland
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 20:00 95 - 97 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bózsó Gábor
2019. május 16. 20:00 54 - 57 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:00 63 - 69 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Nagy István, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 17:00 73 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2019. május 16. 19:40 62 - 116 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy László
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 18:15 65 - 78 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szabó István, Matóczay Bálint
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 16. 15:00 63 - 38 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina

Megyei szövetségek