Mérkőzések - 2019. 04. 17.
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 18:30 96 - 71 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 18:30 64 - 52 Generali Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 18:00 96 - 105 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Goda László, Lengyel Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 17. 18:00 118 - 80 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 18:00 75 - 68 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Farkas János)
2019. április 17. 18:00 86 - 81 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Boros Tamás, Kovács Nimród (Nagy József)
Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 19:00 85 - 64 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Válé Flórián (Kis Balázs Ferenc)
2019. április 17. 19:00 79 - 57 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Vida József, Major Ádám (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 17:45 69 - 75 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2019. április 17. 18:00 74 - 67 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Minár László Balázs, Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 19:00 65 - 61 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 19:15 88 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2019. április 17. 19:30 69 - 62 The British International School
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy István
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 19:00 72 - 89 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2019. április 17. 19:30 118 - 41 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 15:30 48 - 88
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett
2019. április 17. 16:30 34 - 76
2019. április 17. 19:00 60 - 68
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 20:15 90 - 104 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 20:40 57 - 41 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 18:30 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 20:30 79 - 47 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 20:45 83 - 28 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 19:00 62 - 74 Jókai Mór Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Jurászik László
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 15:00 52 - 41 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Liszkai Rebeka
2019. április 17. 16:00 33 - 57 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Nagy Viktor
2019. április 17. 17:00 47 - 29 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Reisz Péter
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 16:30 79 - 23 Illésy SZKI
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor, Rideg László
Békés Megye U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 17. 15:00 24 - 133 Petőfi Sándor Gimnázium
Játékvezetők: Kis Sándor

Megyei szövetségek