Mérkőzések - 2019. 04. 15.
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 16:00 88 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Sörlei Attila (Zalai Ákos István)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 19:45 70 - 37 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gyurka Tamás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 18:30 36 - 79 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Makrai Márton, Stánicz Péter
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 16:30 31 - 66
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 0: 52 - 45
2019. április 15. 0: 51 - 67
2019. április 15. 20:15 73 - 42
Játékvezetők: Jurászik László, Agócs Gábor Mihály
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 16:00 68 - 54
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor
2019. április 15. 16:30 56 - 65
2019. április 15. 16:30 88 - 14
2019. április 15. 17:00 51 - 67
2019. április 15. 17:45 64 - 63
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter)
2019. április 15. 17:45
2019. április 15. 18:00 15 - 52
2019. április 15. 18:00
2019. április 15. 18:15 70 - 54
2019. április 15. 18:50 52 - 45
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 20:00 75 - 56 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 20:10 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kocsis József, Poór Tamás
2019. április 15. 20:10 74 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 19:00 52 - 60 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2019. április 15. 20:15 60 - 44 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba
2019. április 15. 21:30 81 - 42 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 20:30 81 - 60 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál Norbert
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 19:30 79 - 77 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 17:40 78 - 49 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
2019. április 15. 18:00 123 - 22 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gyurka Tamás
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 18:00 45 - 65 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Farkas János, Fenyvesi Zénó
JNSZ Megyei Palánta (U9)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 15:00 12 - 85 Tószegi Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Viktor
Békés Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 15:45 86 - 59 Petőfi Sándor Gimnázium
Játékvezetők: Kis Sándor
Csongrád megyei diákolimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 11:00 Etelka sori csarnok
2019. április 15. 13:00 Etelka sori csarnok
2019. április 15. 15:00 Etelka sori csarnok
2019. április 15. 17:00 Etelka sori csarnok
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 20:00 78 - 67 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 19:15 65 - 76 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 15. 17:00 57 - 75 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Boros Krisztina

Megyei szövetségek