Mérkőzések - 2019. 04. 14.
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 19:00 87 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Fekete László)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 18:00 87 - 89 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Balog György Attila, Dr. Szakáll István Zoltán, Major Ádám (Mocsai László)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 16:00 67 - 99 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2019. április 14. 17:00 74 - 55 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó
2019. április 14. 17:00 67 - 48 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 16:00 73 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 18:00 87 - 75 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 17:30 51 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 18:00 66 - 62 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 14:00 90 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Jankovics Viktor Zsolt
2019. április 14. 17:45 91 - 32 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs
2019. április 14. 19:30 72 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 15:00 93 - 46
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 14:00 66 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Makay Dániel József (Bagi Károly)
2019. április 14. 15:00 61 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2019. április 14. 16:00 114 - 64 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. április 14. 17:00 87 - 60
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 14:00 74 - 67
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 09:30 82 - 24 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 14. 09:30 59 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila)
2019. április 14. 09:30 92 - 66 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 14. 09:30 80 - 62 Egyetemi csarnok
2019. április 14. 11:15 80 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 14. 11:15 70 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila)
2019. április 14. 11:15 82 - 71 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 14. 11:15 67 - 72 Egyetemi csarnok
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 08:00 46 - 55 Etelka sori csarnok
2019. április 14. 08:30 43 - 21 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. április 14. 08:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. április 14. 09:00 38 - 40 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matejovics Márk (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 09:00 42 - 64 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bárány Levente (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 09:00 86 - 40 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 09:00 26 - 52 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 09:00 40 - 31 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 09:00 44 - 72 Belvárosi Sportcsarnok
2019. április 14. 09:00 59 - 34 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. április 14. 09:00 43 - 31 Bonifert Domonkos Általános Iskola
2019. április 14. 09:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 09:00 G4 Sportcsarnok
2019. április 14. 09:00 72 - 48 Mathiász János Általános Iskola
2019. április 14. 09:00 57 - 27 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 09:00 55 - 71 Garay János Általános Iskola
2019. április 14. 09:00 47 - 42 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 09:15 36 - 53 Etelka sori csarnok
2019. április 14. 09:30 49 - 50 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. április 14. 09:30 46 - 28 Hódtói Sportcsarnok
2019. április 14. 09:30 75 - 12 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 09:30 63 - 27 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 09:30 54 - 82 Szent Mór Iskolaközpont
2019. április 14. 09:30 68 - 67 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. április 14. 09:45 21 - 5 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. április 14. 10:00 52 - 24 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 10:00 53 - 30 Lencsési Általános Iskola
2019. április 14. 10:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. április 14. 10:00 57 - 39 Széchenyi Gimnázium
2019. április 14. 10:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. április 14. 10:00 50 - 45 Becsehelyi Általános Iskola
2019. április 14. 10:15 20 - 21 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matejovics Márk (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 10:15 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bárány Levente (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 10:15 59 - 86 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 10:15 56 - 71 Belvárosi Sportcsarnok
2019. április 14. 10:15 G4 Sportcsarnok
2019. április 14. 10:15 48 - 53 Mathiász János Általános Iskola
2019. április 14. 10:15 49 - 42 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 10:15 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 10:20 55 - 30 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 10:20 59 - 54 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 10:30 42 - 54 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. április 14. 10:30 85 - 40 Etelka sori csarnok
2019. április 14. 10:30 34 - 37 Bonifert Domonkos Általános Iskola
2019. április 14. 10:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 10:30 59 - 47 Garay János Általános Iskola
2019. április 14. 10:45 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 15 - 49 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 24 - 55 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 10:45 75 - 70 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. április 14. 11:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2019. április 14. 11:00 37 - 60 Zöld Ház
2019. április 14. 11:00 29 - 25 Hódtói Sportcsarnok
2019. április 14. 11:00 59 - 56 Szent Mór Iskolaközpont
2019. április 14. 11:15 23 - 48 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 11:15 42 - 40 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. április 14. 11:15 20 - 55 Széchenyi Gimnázium
2019. április 14. 11:30 40 - 39 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 11:30 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 11:30 61 - 75 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 11:30 86 - 41 Belvárosi Sportcsarnok
2019. április 14. 11:30 54 - 33 Lencsési Általános Iskola
2019. április 14. 11:30 G4 Sportcsarnok
2019. április 14. 11:30 45 - 52 Mathiász János Általános Iskola
2019. április 14. 11:30 57 - 50 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 11:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. április 14. 11:30 41 - 67 Becsehelyi Általános Iskola
2019. április 14. 11:30 22 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. április 14. 11:30 17 - 80 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 11:40 54 - 57 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 11:40 26 - 58 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 12:00 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 43 - 59 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. április 14. 12:00 35 - 57 Bonifert Domonkos Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 54 - 56 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 89 - 85 Garay János Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 74 - 67 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. április 14. 12:15 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2019. április 14. 12:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 12:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 12:30 39 - 37 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 12:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 12:30 34 - 46 Zöld Ház
2019. április 14. 12:30 30 - 44 Hódtói Sportcsarnok
2019. április 14. 12:30 19 - 50 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. április 14. 12:30 35 - 56 Széchenyi Gimnázium
2019. április 14. 12:30 72 - 53 Szent Mór Iskolaközpont
2019. április 14. 12:45 52 - 43 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 12:45 32 - 34 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy István, Matejovics Márk (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 12:45 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Bárány Levente, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 12:45 55 - 26 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 12:45 28 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. április 14. 13:00 58 - 74 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 13:00 51 - 17 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 13:00 23 - 58 Lencsési Általános Iskola
2019. április 14. 13:00 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 13:00 76 - 34 Becsehelyi Általános Iskola
2019. április 14. 13:15 55 - 70 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. április 14. 13:30 38 - 33 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. április 14. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 13:30 Dürer Albert Általános Iskola
2019. április 14. 13:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 13:45 24 - 48 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 13:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 13:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2019. április 14. 14:00 40 - 45 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 14:00 39 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 14:00 55 - 22 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 14:00 81 - 31 Zöld Ház
2019. április 14. 14:00 37 - 7 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 14:00 27 - 11 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 14:00 67 - 80 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 14:00 102 - 9 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. április 14. 14:15 88 - 44 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 14:20 32 - 58 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 14:20 27 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 14:30 76 - 46 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. április 14. 14:45 56 - 36 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2019. április 14. 15:15 62 - 56 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. április 14. 15:15 44 - 30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (Réger Zsolt Péter)
2019. április 14. 15:15 43 - 38 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás (László Zsolt Károly)
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 22 - 9 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 25 - 16 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. április 14. 15:15 69 - 75 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. április 14. 15:30 59 - 64 Móra Ferenc Általános Iskola
2019. április 14. 15:40 55 - 43 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. április 14. 15:40 27 - 36 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. április 14. 16:00 28 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2019. április 14. 17:15 32 - 36 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Benkő Glória (Kővári Gyula)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 11:00
2019. április 14. 11:00 73 - 61
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István
2019. április 14. 11:00 44 - 119
2019. április 14. 12:30 72 - 65
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor
2019. április 14. 12:30
2019. április 14. 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:00 75 - 87 Tóvárosi Általános Iskola
2019. április 14. 12:00 61 - 55 Tóvárosi Általános Iskola
2019. április 14. 14:00 66 - 54 Tóvárosi Általános Iskola
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 09:00 49 - 69 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Kinga, Gere Kálmán Richárd (Dernei Gábor)
2019. április 14. 10:00 156 - 10 Verseghy Ferenc Gimnázium
2019. április 14. 10:00 100 - 25 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Farkas János, Szpiró Balázs (Hegedűs Mária)
2019. április 14. 10:00 97 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. április 14. 10:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. április 14. 10:00 91 - 31 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Csoma Viktor (Vághy Tamás János)
2019. április 14. 11:00 62 - 52 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Kinga, Gere Kálmán Richárd (Dernei Gábor)
2019. április 14. 11:45 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. április 14. 12:00 87 - 51 Verseghy Ferenc Gimnázium
2019. április 14. 12:00 74 - 42 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Farkas János, Szpiró Balázs (Hegedűs Mária)
2019. április 14. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. április 14. 12:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János)
2019. április 14. 13:00 68 - 46 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd (Dernei Gábor)
2019. április 14. 13:30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. április 14. 14:00 38 - 94 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. április 14. 14:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János)
2019. április 14. 14:00 46 - 105 Verseghy Ferenc Gimnázium
2019. április 14. 14:00 38 - 55 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Hegedűs Mária)
2019. április 14. 15:00 44 - 47 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd (Dernei Gábor)
2019. április 14. 15:15 81 - 16 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. április 14. 16:00 69 - 28 Verseghy Ferenc Gimnázium
2019. április 14. 16:00 60 - 54 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Hegedűs Mária)
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 08:30 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Czakó Gábor Bence, Földesi Marcell
2019. április 14. 09:45 49 - 46 Szécheny Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma
2019. április 14. 11:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tamás Pálma, Tompa Gellért
2019. április 14. 12:15 68 - 59 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2019. április 14. 13:30 43 - 44 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Tompa Gellért
2019. április 14. 14:45 62 - 49 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Magyari Viktor
2019. április 14. 16:00 35 - 45 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Magyari Viktor
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 18:30 119 - 51 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Mezei Tibor
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:00 75 - 75 Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 09:00 46 - 39 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Mónus Péter
2019. április 14. 10:15 45 - 82 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter
2019. április 14. 11:30 62 - 35 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2019. április 14. 12:45 72 - 35 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2019. április 14. 14:00 47 - 68 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. április 14. 15:15 50 - 64 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2019. április 14. 16:30 38 - 72 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Kiss István
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:00 62 - 23 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Czupi Márton
2019. április 14. 12:00 11 - 68 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Czupi Márton
2019. április 14. 14:00 27 - 65 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Czupi Márton
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 16:00 71 - 56 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Németh Patrik
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 11:30 42 - 46 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József
2019. április 14. 19:00 77 - 31 Kismarosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr., Novák Bence
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 14:45 69 - 65 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Belák Zoltán
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 09:00 79 - 75 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Miklósi László
2019. április 14. 09:00 91 - 84 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint
2019. április 14. 10:00 64 - 77 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Kovács Róbert, Mátyus Zoé Grèta
2019. április 14. 10:00 39 - 51 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Porkoláb Mercédesz
2019. április 14. 10:45 61 - 85 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Miklósi László
2019. április 14. 10:45 84 - 49 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint
2019. április 14. 11:45 110 - 31 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Kovács Róbert, Mátyus Zoé Grèta
2019. április 14. 11:45 53 - 35 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Porkoláb Mercédesz
2019. április 14. 12:30 89 - 70 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Miklósi László
2019. április 14. 12:30 72 - 50 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint
2019. április 14. 13:30 65 - 89 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Kovács Róbert, Mátyus Zoé Grèta
2019. április 14. 13:30 28 - 55 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Porkoláb Mercédesz
2019. április 14. 14:15 68 - 83 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint
2019. április 14. 15:15 88 - 45 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Kovács Róbert, Mátyus Zoé Grèta
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:00 35 - 146 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő
2019. április 14. 13:00 Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 16:30 30 - 44 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 18:00 72 - 55 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2019. április 14. 18:00 76 - 62 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László
2019. április 14. 18:00 66 - 55 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Gruber Nikolett Lilla
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László
2019. április 14. 12:00 52 - 61 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mocsai László, Horváth Péter
2019. április 14. 13:30 46 - 70 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 19:15 51 - 71 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 11:00 80 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis
2019. április 14. 15:00 62 - 44 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
2019. április 14. 16:30 81 - 45 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 15:00 49 - 53 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis
2019. április 14. 18:00 73 - 35 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László
2019. április 14. 09:00 25 - 95 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Horváth Péter
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 09:00 90 - 56 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. április 14. 10:00 116 - 36 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Nagy Viktor

Megyei szövetségek