Mérkőzések - 2019. 03. 17.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 17:00 94 - 76 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 16:30 81 - 71 Continental Aréna
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Borgula György (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 17. 18:00 69 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 15:00 85 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Nagy József)
2019. március 17. 17:00 121 - 78 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 17. 18:00 83 - 74 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Sörlei Attila (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 13:00 88 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2019. március 17. 16:00 57 - 53 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. március 17. 16:00 65 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. március 17. 17:00 66 - 70 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 13:00 58 - 88 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás
2019. március 17. 18:00 71 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Polonkai Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 13:00 113 - 70 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 19:00 77 - 75 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 16:00 68 - 71 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 17. 19:00 110 - 75 Continental Aréna
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 17:30 73 - 82 MKOSZ Sportcentrum
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 12:30 65 - 63
2019. március 17. 14:00 80 - 75
Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 13:00 69 - 32
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 15:00 46 - 96
2019. március 17. 15:00 59 - 64
2019. március 17. 15:30 75 - 40 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 09:00 98 - 60 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 17. 09:30 105 - 57 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 17. 09:30 80 - 83 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 17. 09:30 87 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 17. 09:30 81 - 52 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 17. 09:30 97 - 76 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 17. 09:30 58 - 62 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2019. március 17. 09:30 64 - 84 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. március 17. 10:45 71 - 87 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 17. 11:15 94 - 81 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 17. 11:15 101 - 40 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 17. 11:15 76 - 46 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 17. 11:15 76 - 49 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 17. 11:15 78 - 52 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 17. 11:15 43 - 70 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2019. március 17. 11:15 51 - 73 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 11:00
2019. március 17. 17:00
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 16:20
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 17:00
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 09:00 101 - 48 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. március 17. 09:00 75 - 72 Városi Sportcsarnok - Monor
2019. március 17. 09:00 67 - 86 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2019. március 17. 10:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2019. március 17. 10:00 53 - 81 Tóvárosi Általános Iskola
2019. március 17. 10:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. március 17. 11:00 67 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. március 17. 11:00 68 - 57 Tóth Árpád Gimnázium
2019. március 17. 11:00 67 - 77 Városi Sportcsarnok - Monor
2019. március 17. 11:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2019. március 17. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2019. március 17. 12:00 50 - 62 Tóvárosi Általános Iskola
2019. március 17. 12:00 Nagy Lajos Gimnázium
2019. március 17. 13:00 46 - 122 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. március 17. 13:00 68 - 71 Tóth Árpád Gimnázium
2019. március 17. 13:00 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
2019. március 17. 14:00 72 - 87 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2019. március 17. 14:00 59 - 54 Tóvárosi Általános Iskola
2019. március 17. 15:00 66 - 82 Tóth Árpád Gimnázium
2019. március 17. 15:00 65 - 100 Városi Sportcsarnok - Monor
2019. március 17. 16:00 82 - 67 Tóvárosi Általános Iskola
2019. március 17. 17:00 46 - 76 Tóth Árpád Gimnázium
2019. március 17. 17:00 93 - 101 Városi Sportcsarnok - Monor
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 09:00 54 - 48 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 17. 10:15 43 - 71 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 17. 11:30 53 - 61 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
2019. március 17. 12:45 48 - 91 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 17. 14:00 69 - 63 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 17. 15:15 76 - 29 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
2019. március 17. 16:30 52 - 59 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 17:00 63 - 62 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 16:00 Albertirsai Sportcsarnok
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 13:00 41 - 66 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Cselóczki Mátyás
2019. március 17. 14:45 75 - 35 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Cselóczki Mátyás
2019. március 17. 16:30 102 - 13 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Porkoláb Mercédesz
2019. március 17. 18:15 81 - 33 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert, Porkoláb Mercédesz
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 10:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 17. 11:00 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 19:15 53 - 69 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Mocsai László
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 17:00 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Bujtor Péter
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 09:00 48 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
2019. március 17. 12:20 13 - 43 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Havas Gábor, Horváth Brúnó József
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 17. 10:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence

Megyei szövetségek