Mérkőzések - 2019. 03. 16.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 18:00 91 - 84 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Goda László (Dr. Gencsev Plámen)
2019. március 16. 18:00 68 - 76 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
2019. március 16. 18:00 83 - 78 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Vida József (Faidt Mihály)
2019. március 16. 18:30 70 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
2019. március 16. 19:00 87 - 83 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, Balogh Gyula (Fekete László)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 17:00 74 - 61 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Boros Tamás, Tóth Cecília (Forrai Sámuel)
2019. március 16. 18:00 88 - 40 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (Németh Csaba)
2019. március 16. 18:00 48 - 77 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Farkas János)
2019. március 16. 18:00 67 - 72 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
2019. március 16. 18:30 56 - 87 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 16:00 90 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Dernei Gábor)
2019. március 16. 17:30 76 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2019. március 16. 18:00 87 - 85 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 17:00 94 - 85 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Mocsai László)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 14:00 40 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 12:30 70 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2019. március 16. 14:00 110 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. március 16. 16:00 80 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 14:00 76 - 82 Arena Savaria
Játékvezetők: Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs
2019. március 16. 15:00 98 - 83 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. március 16. 15:30 90 - 61 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Benczur Lajos Gyula
2019. március 16. 16:00 85 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás
2019. március 16. 16:00 70 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Hartai Tamás
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 15:30 135 - 86 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. március 16. 18:15 113 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2019. március 16. 19:30 94 - 50 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Rózsavölgyi Alexandra
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 19:00 99 - 92 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 16:00 104 - 70
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 15:00 88 - 72 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 15:30 64 - 67
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 13:30 53 - 89 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 11:00 114 - 74 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 16. 11:00 65 - 71 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 16. 11:00 100 - 50 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 16. 11:00 55 - 47 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 11:00 70 - 65 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 16. 11:00 69 - 54 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2019. március 16. 11:00 104 - 57 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. március 16. 11:30 136 - 46 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 16. 12:45 85 - 36 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 16. 12:45 108 - 56 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 16. 12:45 82 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 16. 12:45 79 - 49 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 12:45 79 - 52 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 16. 12:45 71 - 49 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2019. március 16. 12:45 84 - 59 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. március 16. 13:15 58 - 81 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 16. 17:00 30 - 154 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 16. 17:00 39 - 102 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 16. 17:00 94 - 40 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 16. 17:00 48 - 88 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 17:00 55 - 117 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 16. 17:00 51 - 90 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. március 16. 17:30 56 - 113 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 16. 17:30 95 - 55 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
2019. március 16. 18:45 78 - 81 Szent Mór Iskolaközpont
2019. március 16. 18:45 71 - 72 Őrmezei Általános Iskola
2019. március 16. 18:45 91 - 61 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 16. 18:45 73 - 85 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 18:45 74 - 77 Belvárosi Sportcsarnok
2019. március 16. 18:45 74 - 55 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
2019. március 16. 19:15 75 - 78 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 16. 19:15 60 - 85 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 10:00 65 - 72
2019. március 16. 10:00 75 - 72
2019. március 16. 18:00 95 - 65
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 09:30 72 - 52 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2019. március 16. 11:15 87 - 52 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Mátyus Zoé Grèta (Belák Zoltán)
2019. március 16. 12:00 49 - 78
2019. március 16. 13:30 54 - 64 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett (Belák Zoltán)
2019. március 16. 15:30 48 - 70 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 08:45 102 - 63 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2019. március 16. 09:30 58 - 70 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. március 16. 09:30 69 - 75 Éltes Mátyás Általános Iskola
2019. március 16. 10:00 59 - 48 Deák Ferenc Gimnázium
2019. március 16. 10:00 79 - 56 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. március 16. 10:00 71 - 45 Zöld Ház
2019. március 16. 10:00 108 - 95 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 16. 10:30 70 - 66 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2019. március 16. 11:30 54 - 83 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. március 16. 11:30 Éltes Mátyás Általános Iskola
2019. március 16. 12:00 65 - 67 Deák Ferenc Gimnázium
2019. március 16. 12:00 59 - 81 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. március 16. 12:00 Zöld Ház
2019. március 16. 12:00 80 - 57 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 16. 12:15 76 - 50 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2019. március 16. 12:30 113 - 64 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
2019. március 16. 12:30 TF E-terem
2019. március 16. 13:30 83 - 43 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2019. március 16. 13:30 Éltes Mátyás Általános Iskola
2019. március 16. 13:45 59 - 77 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
2019. március 16. 14:00 58 - 93 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. március 16. 14:00 Zöld Ház
2019. március 16. 14:00 82 - 75 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 16. 14:00 Deák Ferenc Gimnázium
2019. március 16. 14:30 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
2019. március 16. 14:30 TF E-terem
2019. március 16. 16:00 77 - 104 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 16. 16:00 77 - 59 Deák Ferenc Gimnázium
2019. március 16. 16:30 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
2019. március 16. 16:30 TF E-terem
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 15:20 82 - 93 Zsigmond Király Általános Iskola
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 11:00 52 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
Veszprém megye - Leány U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 09:00 24 - 3 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
2019. március 16. 10:00 15 - 46 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László
2019. március 16. 11:00 21 - 48 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Németh László
2019. március 16. 12:00 7 - 63 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós
2019. március 16. 13:00 47 - 24 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László
VII. PVSK - Varga Ferenc Emléktorna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 09:00 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Sági Zoltán, Potz Gábor
2019. március 16. 11:00 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Sági Zoltán, Potz Gábor
2019. március 16. 13:00 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Földvári Tamás
2019. március 16. 15:00 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Földvári Tamás
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 09:00 38 - 97 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor
2019. március 16. 10:00 33 - 106 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 16. 11:30 51 - 56 NKE kisterem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina
2019. március 16. 13:30 31 - 28 NKE kisterem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Lőrincz Erzsébet Sára

Megyei szövetségek