Mérkőzések - 2019. 03. 13.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:00 86 - 68 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Nagy Viktor (Valovics István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 16:00 41 - 86 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2019. március 13. 18:30 68 - 63 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 19:30 66 - 57 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:30 86 - 122 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 19:30 78 - 74 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 15:30 84 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:00 66 - 35 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 19:15 44 - 94 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, ifj. Marton Péter
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 16:45 50 - 76 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 16:00 76 - 66
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 16:15 77 - 80
2019. március 13. 18:00 82 - 69
Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 16:00 111 - 34 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. március 13. 16:00 75 - 50 Körmend Városi Sportcsarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 15:15 35 - 43
2019. március 13. 18:15 45 - 68
2019. március 13. 19:00 45 - 96
Játékvezetők: Kis Sándor, Bere Márton Brúnó
2019. március 13. 20:15 72 - 70
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 14:30 75 - 28
2019. március 13. 16:00 100 - 56
2019. március 13. 16:30 44 - 69
2019. március 13. 16:30 34 - 56
2019. március 13. 17:00 87 - 41
2019. március 13. 17:50 77 - 70
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:40 60 - 56 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:00 69 - 116 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 19:15 44 - 73 Sportcsarnok (Derecske)
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:00 55 - 57 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Kusnir Gábor, Kovács Ádám
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:30 103 - 61 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:15 79 - 51 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:20 55 - 46 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Pál Balázs, Tóth Szabolcs
2019. március 13. 20:45 68 - 42 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Polyák Máté, Németh Levente
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 19:30 93 - 65 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Sersovszky Gergely
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:00 91 - 60 British International School
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Erdész Dávid
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 15:00 82 - 17 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Jakab Levente
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:40 27 - 87 Krúdy Szakközépiskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kocsis József
Junior NBA - Hungary
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 14:30 Gárdonyi Géza Általános Iskola
2019. március 13. 16:00 Berzsenyi Dániel Ev. Gimnázium és Kollégium
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 20:40 59 - 55 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:30 34 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Szőke Gábor
2019. március 13. 19:40 56 - 39 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 17:50 74 - 67 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőts Dávid István

Megyei szövetségek