Mérkőzések - 2019. 02. 13.
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:45 76 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Lipics László
2019. február 13. 19:00 60 - 116 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 19:00 60 - 74 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:30 91 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László Oszkár
2019. február 13. 20:30 62 - 75 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 17:45 109 - 56 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 19:00 72 - 65 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 15:30 91 - 44
2019. február 13. 18:00 65 - 68
2019. február 13. 18:00 51 - 57
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 15:30 76 - 59
2019. február 13. 18:00 51 - 72
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 17:00 47 - 57
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 16:30 66 - 70
Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:00 69 - 47
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 16:00
2019. február 13. 17:30 58 - 83
2019. február 13. 17:30
2019. február 13. 17:45
2019. február 13. 19:00 46 - 84
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:30 99 - 51
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:15 Babits csarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:40 47 - 36 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:00 53 - 75 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:30 33 - 42 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor
2019. február 13. 19:45 59 - 57 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:00 72 - 78 Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 19:45 31 - 68 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs
2019. február 13. 20:20 85 - 55 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Levente
2019. február 13. 20:45 67 - 53 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:15 64 - 102 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:00 65 - 72 British International School
Játékvezetők: Horváth Csongor, Belák Zoltán
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:15 73 - 60 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Dániel, Hamzi Virág
2019. február 13. 20:00 58 - 85 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kovács András dr.
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:20 46 - 98 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Mátyus Zoé Grèta, Nagy Helga
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 19:30 46 - 72 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács Róbert
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 15:30 106 - 12 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kollár Tamás, Balogh László
Amerikai Iskolák Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 16:30 26 - 4 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Belák Zoltán, Agócs Gábor
2019. február 13. 16:30 12 - 12 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Kovács András dr.
2019. február 13. 17:30 34 - 8 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Belák Zoltán, Agócs Gábor
2019. február 13. 17:30 29 - 16 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Kovács András dr.
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:45 60 - 81 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csoma Viktor
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 20:45 81 - 70 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:10 62 - 80 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, László Zsolt
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 19:40 42 - 48 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, Nagy István
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 13. 18:00 17 - 84 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó István

Megyei szövetségek