Mérkőzések - 2019. 02. 12.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 19:00 84 - 76 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy Viktor, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:30 87 - 74 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:15 129 - 53 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:15 82 - 47 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László
2019. február 12. 20:20 95 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Matics Sándor
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 16:30 74 - 55 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 19:45 48 - 61 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 17:30 63 - 73
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:30 60 - 66 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:10 77 - 75 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 18:30 65 - 102 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Farkas János, Mezei Tibor
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 17:30 70 - 58 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Szulics Zsolt János
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 19:30 68 - 42 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Pál Balázs, Ugróczky Péter
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 19:50 84 - 72 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Bedőcs Barnabás
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 18:00 40 - 72 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence
2019. február 12. 20:15 72 - 68 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Jurászik László, Sersovszky Gergely
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 16:15 108 - 8 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 13:00 41 - 39 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Rideg László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 16:20 21 - 72 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László
Amerikai Iskolák Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 16:15 36 - 31 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Magda János, Porkoláb Mercédesz
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 19:20 37 - 40 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kocsis József
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 20:15 99 - 43 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 18:30 57 - 44 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 12. 16:00 61 - 47 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor

Megyei szövetségek