Mérkőzések - 2019. 01. 11.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 17:30 74 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:45 95 - 42 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:30 76 - 61 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:30 84 - 63 Somogyjádi sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2019. január 11. 20:00 81 - 63 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:45 81 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
2019. január 11. 20:20 70 - 72 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:30 60 - 100 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:30 120 - 29 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:00 70 - 58
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Koncz János)
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 16:50 57 - 65
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:00 79 - 83
Leány Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 15:00 62 - 104 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:00 81 - 75 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Török Róbert, Szalai Zsolt, Földesi Ádám
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 16:00 56 - 65
2019. január 11. 17:40
2019. január 11. 18:00 48 - 78
2019. január 11. 18:00 84 - 58
2019. január 11. 18:15 104 - 71
2019. január 11. 18:20 31 - 94
2019. január 11. 18:30 72 - 58
2019. január 11. 19:50 67 - 60
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 17:30 22 - 100
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:40 46 - 30 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:00 53 - 109 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:10 52 - 143 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:40 53 - 63 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Torzsa Péter
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:30 56 - 87 Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
2019. január 11. 20:00 61 - 83 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Farkas János
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:00 Jókai Mór Gimnázium
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:45 59 - 69 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Polyák Máté, Németh Balázs
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:00 54 - 72 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
2019. január 11. 20:15 67 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
2019. január 11. 21:30 38 - 62 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:30 52 - 63 NKE kisterem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:00 73 - 61 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence
2019. január 11. 19:30 87 - 42 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Krékity Kornél, Stoller Balázs
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:30 52 - 107 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Antoni Márk
2019. január 11. 20:30 61 - 69 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Ádám Attila
2019. január 11. 20:45 98 - 54 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 17:30 77 - 70 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor, Nagy Helga
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 16:00 78 - 45 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Belák Zoltán
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:30 47 - 74 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Hamzi Balázs, Porkoláb Mercédesz
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 15:15 42 - 52 Nagykun Református Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Bujáki Dániel
EYBL U20 Nemzetközi Férfi Torna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 09:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 11. 11:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 11. 13:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 11. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 11. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 11. 19:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Amerikai Iskolák Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 16:30 52 - 55 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Hamzi Virág
2019. január 11. 16:30 17 - 22 Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya
Játékvezetők: Kovács András dr., Gombos Ádám Attila
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 19:00 93 - 78 Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:40 62 - 57 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:30 60 - 94 ÁSE Terem
Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:10 66 - 62 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Zádeczki Donát László
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 20:15 51 - 63 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 11. 18:45 70 - 74 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István

Megyei szövetségek