Mérkőzések - 2019. 01. 10.
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 20:45 62 - 73 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 19:30 73 - 55 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Nagy-Pál Petra
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 17:45 89 - 55
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 17:00 67 - 84
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. január 10. 17:30 64 - 92
Játékvezetők: Miklósi László, Hamzi Virág
2019. január 10. 18:00 40 - 99
Játékvezetők: Nagy István, Boros Krisztina
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 16:20 63 - 83
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Bedőcs Barnabás
2019. január 10. 17:30 54 - 56
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
2019. január 10. 17:30 33 - 93
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László)
2019. január 10. 18:00 92 - 48
Játékvezetők: Steiner Máté, Hőgerl Bence
2019. január 10. 18:00 83 - 41
Játékvezetők: Kocsis József, Csontos Alex
2019. január 10. 19:20 66 - 69
Játékvezetők: Fodor Attila, Mezei Tibor (Farkas János)
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 16:15 46 - 91 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Sándor Ivett
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 20:10 62 - 90 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Horváth Andreasz
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 18:15 61 - 59 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Torzsa Péter
2019. január 10. 19:50 47 - 77 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 19:30 92 - 49 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Kusnir Gábor
2019. január 10. 20:00 60 - 54 Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
Játékvezetők: Kovács Ádám, Kusnir Gábor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 18:45 60 - 53 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyar Gergely
2019. január 10. 19:30 42 - 65 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 20:20 62 - 66 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Major Ádám
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 18:00 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 15:30 68 - 30 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó
EYBL U20 Nemzetközi Férfi Torna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 17:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 10. 19:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. január 10. 21:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 16:50 21 - 73 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Farkas János, Szappanos Máté
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 20:00 59 - 62 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 19:10 74 - 51 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 18:15 67 - 59 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Oláh Márk
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 10. 17:30 76 - 51 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szabó István

Megyei szövetségek