Mérkőzések - 2018. 12. 05.
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 19:00 70 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 19:00 79 - 80 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:30 73 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:30 48 - 92 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sértő Róbert
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 18:00 56 - 66
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 16:15 75 - 69
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
2018. december 5. 17:15 73 - 59
Játékvezetők: Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
Fiú Junior, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 15:30 75 - 59
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 18:00 80 - 75
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila (Torzsa Péter)
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 14:00 66 - 87
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 17:20 96 - 67
2018. december 5. 17:45 95 - 75
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 16:00 76 - 69
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
2018. december 5. 18:30 74 - 52
Játékvezetők: Németh Sándor, Szabó Tibor
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 15:30 26 - 66
Játékvezetők: Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály
2018. december 5. 16:30 27 - 99
2018. december 5. 17:00 50 - 19
Játékvezetők: Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály
2018. december 5. 17:30 55 - 77
2018. december 5. 17:40
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt
2018. december 5. 19:00 124 - 56
Játékvezetők: Winkler Áron, Havas Gábor
2018. december 5. 19:30 56 - 83
Játékvezetők: Czupi Márton, Erdész Dávid
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 16:00 104 - 46
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Boros Krisztina
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 17:15 76 - 57 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 5. 18:15 141 - 26 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 19:30 42 - 73 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 19:15 91 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:00 58 - 72 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Kusnir Gábor, Kovács Ádám
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:30 74 - 57 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Mezei Tibor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:20 68 - 61 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Németh Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:45 79 - 68 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 18:15 52 - 53 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Vigh Balázs
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 17:45 42 - 43 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gyurkovics István
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 16:00 85 - 14 Tószegi Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Viktor, Terjéki András
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 16:00 90 - 28 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Szappanos Máté
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 20:40 62 - 81 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bózsó Gábor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 19:00 66 - 60 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Horváth Kinga
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 5. 17:00 100 - 52 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Tahin András, Bujtor Péter

Megyei szövetségek