Mérkőzések - 2018. 11. 16.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:00 99 - 98 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
2018. november 16. 18:00 80 - 65 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 17:30 71 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Bernáth András)
2018. november 16. 18:00 85 - 77 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Praksch Péter, Vida József, Nagy Viktor (Fekete László)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 77 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Goda László, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel)
2018. november 16. 19:00 84 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 74 - 83 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2018. november 16. 19:30 73 - 96 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:30 97 - 67 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly
2018. november 16. 19:30 71 - 69 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 70 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:30 109 - 47 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Nagy István
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 15:00 72 - 79 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Szabó Tibor
2018. november 16. 15:00 87 - 69 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 15:30 63 - 86 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Fülöp András
2018. november 16. 19:30 71 - 121 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 83 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter
2018. november 16. 16:45 80 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 97 - 31
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:00 49 - 73
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 82 - 68
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 67 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 15:00 54 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 16. 16:30 45 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 16. 18:00 79 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 38 - 105
2018. november 16. 17:45 69 - 47
2018. november 16. 18:30 62 - 60
2018. november 16. 19:00 96 - 33
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 15:30 68 - 70
2018. november 16. 17:30 31 - 85
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 52 - 27
2018. november 16. 17:00 84 - 53
2018. november 16. 17:40 71 - 61
2018. november 16. 18:00 12 - 86
2018. november 16. 18:00 95 - 40
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:15 58 - 41 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Székely Bernadett
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:30 97 - 53 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Torzsa Péter
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:00 93 - 39 Gépipari SZKI
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szabó László
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 64 - 42 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Szabó Tibor
2018. november 16. 20:15 72 - 45 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás
2018. november 16. 21:30 99 - 65 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:30 69 - 51 NKE kisterem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:00 92 - 60 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Erdész Dávid
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 20:30 62 - 43 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Németh Kitti
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 75 - 35 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István, Hamzi Virág
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:00 83 - 43 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs
2018. november 16. 19:20 114 - 27 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Mátyus Zoé Grèta
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:30 65 - 46 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Agócs Gábor
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 16:30 Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Péter Csaba, Ács Dezső
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 19:20 93 - 59 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István
2018. november 16. 20:20 74 - 58 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Bujtor Péter
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 20:50 88 - 50 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:45 66 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis

Megyei szövetségek