• „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe. 60
    Kozá Kozármisle. 75
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba. 78
    Törö Törökszen. 51
    2018. 11. 14. 20:30
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro. 60
    9700 9700.hu Ing. 70
    2018. 11. 14. 20:45
Mérkőzések - 2018. 11. 10.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 77 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2018. november 10. 18:00 81 - 63 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Balog György Attila (Farkas János)
2018. november 10. 18:00 84 - 69 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
2018. november 10. 18:00 123 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József)
2018. november 10. 16:00 99 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:30 58 - 104 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor, Nagy Viktor (Balogh László György)
2018. november 10. 18:00 68 - 65 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2018. november 10. 17:00 68 - 64 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Valovics István)
2018. november 10. 16:00 81 - 121 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Jurák Krisztián, Surányi Gábor (Nagy János)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 81 - 56 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán)
2018. november 10. 17:00 76 - 86 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Józsa András Junior (Mocsai László)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 17:00 75 - 54 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Földi László (Bogárdi János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 63 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. november 10. 17:00 31 - 86 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 98 - 47 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 20:00 95 - 105 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 75 - 127 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:30 102 - 54 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos
2018. november 10. 16:00 61 - 88 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szájer József, Nagy-Pál Petra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 76 - 64 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tarnai Gyula Csaba
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:15 56 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. november 10. 15:15 87 - 88 NOVOMATIC Aréna
2018. november 10. 15:15 66 - 86 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Fenyvesi Zénó
2018. november 10. 15:15 74 - 68 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. november 10. 15:00 100 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 19:00 102 - 106 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 10. 15:30 52 - 58 Vetési Albert Gimnázium
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 19:00 79 - 70 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:00 36 - 50
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
2018. november 10. 13:00 53 - 40
2018. november 10. 11:00 44 - 57
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00
2018. november 10. 16:00
2018. november 10. 13:00
2018. november 10. 11:00
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 17:00 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2018. november 10. 16:30 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2018. november 10. 15:00 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:30
2018. november 10. 18:00
2018. november 10. 16:00
2018. november 10. 10:00
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00
2018. november 10. 18:00
2018. november 10. 10:00
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 11:00 69 - 64 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fodor Attila, Tóth Viktor
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:30 82 - 67 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
Játékvezetők: Sersovszky Gergely, Kozma Ákos Dávid
2018. november 10. 16:00 38 - 102 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr.
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 14:00 106 - 35 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Stoller Balázs, Szundy Gábor
2018. november 10. 14:00 73 - 28 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Agócs Gábor
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:00 121 - 20 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Agócs Gábor
2018. november 10. 14:00 46 - 59 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr.
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 0: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:35 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. november 10. 15:15 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. november 10. 14:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs
Veszprém Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 15:30 73 - 52 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Németh László, Oláh Gabriella
2018. november 10. 14:00 39 - 81 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Németh László, Oláh Gabriella
2018. november 10. 12:30 62 - 47 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Németh László, Oláh Gabriella
Baranya megye - U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:15 13 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 18:00 14 - 17 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 17:30 21 - 28 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 17:00 12 - 44 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 16:45 61 - 35 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 16:00 51 - 7 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 10. 16:00 24 - 18 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 99 - 51 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 67 - 28 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Sancilio Alexis
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 17:00 79 - 53 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Horváth Péter
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:15 47 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Németh Fanni
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 18:00 63 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Novák Zsuzsanna
2018. november 10. 18:00 50 - 61 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pál Roland, Boros Krisztina
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:00 58 - 82 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 16:15 51 - 71 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 17:30 105 - 16 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence
2018. november 10. 14:30 40 - 85 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea

Megyei szövetségek