• „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe. 60
    Kozá Kozármisle. 75
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba. 78
    Törö Törökszen. 51
    2018. 11. 14. 20:30
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro. 60
    9700 9700.hu Ing. 70
    2018. 11. 14. 20:45
Mérkőzések - 2018. 11. 09.
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:00 72 - 48 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:15 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. november 9. 18:45 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:00 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. november 9. 17:00 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:00 97 - 66 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:00 53 - 75 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 9. 20:00 63 - 67 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 9. 19:00 100 - 46 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:45 46 - 83 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Stánicz Péter, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 9. 20:20 78 - 71 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Tóth Kitti
2018. november 9. 20:20 43 - 62 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:30 79 - 52 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 9. 19:30 96 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Molnár Tamás
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 16:00 66 - 67 Pápa Városi Sportcsarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:15
2018. november 9. 18:30
2018. november 9. 17:45
2018. november 9. 16:00
2018. november 9. 18:
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 15:00
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:20
2018. november 9. 18:00
2018. november 9. 16:30
2018. november 9. 15:45
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:00 55 - 57 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs
2018. november 9. 16:00 123 - 41 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:15 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:30 38 - 36 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kiss Gabriella
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:00 46 - 89 Gépipari SZKI
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:15 50 - 24 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
2018. november 9. 19:15 69 - 25 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Tóth Szabolcs
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 21:30 62 - 56 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás
2018. november 9. 20:15 48 - 66 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Németh Csaba
2018. november 9. 19:00 60 - 91 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Kocsis Tamás
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:30 47 - 66 Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Vigh Balázs
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 17:30 92 - 76 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor, Hamzi Virág
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 18:15 77 - 57 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 17:00 Toldi Miklós SZKI
Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:40 53 - 88 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:10 68 - 55 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt
2018. november 9. 19:20 84 - 49 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Lövei László, Szőts Dávid István
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:45 54 - 58 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Koncsag Csaba
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 20:50 52 - 54 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 19:30 66 - 58 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 9. 17:30 76 - 64 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté

Megyei szövetségek