Mérkőzések - 2018. 11. 08.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 18:30 85 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 16:00 81 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 17:00 86 - 46 Continental Aréna
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
2018. november 8. 17:30 85 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Vida József, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 8. 18:00 60 - 73 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 17:00 89 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapusi Gábor, Czupi Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. november 8. 18:30 99 - 64 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. november 8. 19:00 80 - 61 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Sörlei Attila (Bernáth András)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 19:15 101 - 60 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán
2018. november 8. 19:30 92 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Szőts Dávid István
2018. november 8. 19:45 65 - 109 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 16:00 65 - 68 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 16:30 68 - 74
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2018. november 8. 17:00 66 - 120
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc
2018. november 8. 19:00 43 - 62
Játékvezetők: Krékity Kornél, Nagy Helga
2018. november 8. 19:50 53 - 72
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 16:00 95 - 82
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt
2018. november 8. 16:20 116 - 34
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Antoni Márk Ágoston
2018. november 8. 16:45 59 - 73
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. november 8. 17:30 69 - 76
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László)
2018. november 8. 18:45 64 - 46
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Koncsek Balázs
2018. november 8. 19:30 67 - 32
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály
2018. november 8. 19:50 63 - 34
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 20:10 68 - 99 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kocsis József
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 19:45 67 - 56 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kisházi Béla Kálmán
2018. november 8. 19:45 112 - 81 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 18:45 41 - 51 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Pesz Alexandra
2018. november 8. 19:15 48 - 37 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Gábor Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 18:50 65 - 82 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 8. 20:20 62 - 48 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 20:00 78 - 73 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gyurkovics István
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 19:45 60 - 78 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Novák Bence, Agócs Gábor
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 19:45 79 - 52 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter
2018. november 8. 20:00 64 - 74 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
2018. november 8. 20:30 70 - 57 Egressy Gábor Szakközépiskola
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 18:20 70 - 50 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2018. november 8. 19:10 72 - 48 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Mocsai László
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 20:00 86 - 67 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Kapros Roland, Szőke Gábor

Megyei szövetségek