Mérkőzések - 2018. 10. 13.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 17:00 73 - 80 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 13. 17:00 79 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
2018. október 13. 18:00 82 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
2018. október 13. 18:30 62 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 17:00 64 - 67 Generali Aréna
Játékvezetők: Jakab László, Sallai István József, Bagi Bálint (Farkas János)
2018. október 13. 18:00 63 - 65 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. október 13. 18:00 86 - 55 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Páli dr. Kálmán)
2018. október 13. 18:30 54 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Hervay Tibor, Nyilas István (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 18:00 96 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 17:00 81 - 64 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kéri István, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 11:30 82 - 44 Egyetemi Munkacsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2018. október 13. 16:30 59 - 46 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. október 13. 17:30 70 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 17:00 72 - 94 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 18:00 92 - 77 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 18:30 72 - 65 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál Norbert
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 18:00 78 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Pohánka Balázs
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 14:00 100 - 49 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs
2018. október 13. 14:00 74 - 50 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás
2018. október 13. 15:15 66 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Rokob Krisztián
2018. október 13. 16:00 86 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 19:45 68 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Bedőcs Barnabás
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 19:00 96 - 54 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 10:30 51 - 52
2018. október 13. 14:00 63 - 49
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 14:00 46 - 87
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 12:00 74 - 68
2018. október 13. 14:00 84 - 65
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 10:00 53 - 92 Eötvös József Általános Iskola
2018. október 13. 10:00 HIT Park Labdacsarnok
2018. október 13. 11:00 47 - 92 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 13. 12:00 60 - 52 Eötvös József Általános Iskola
2018. október 13. 12:00 HIT Park Labdacsarnok
2018. október 13. 13:00 90 - 107 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 13. 14:00 65 - 60 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 13. 14:00 Iriyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
2018. október 13. 14:00 67 - 35 Eötvös József Általános Iskola
2018. október 13. 14:00 HIT Park Labdacsarnok
2018. október 13. 15:00 96 - 39 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 13. 15:30 Iriyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
2018. október 13. 16:00 69 - 46 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 13. 16:00 87 - 34 Eötvös József Általános Iskola
2018. október 13. 18:00 37 - 64 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 10:00
2018. október 13. 17:00
2018. október 13. 19:30 55 - 98
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 13:00
2018. október 13. 16:00 48 - 71
2018. október 13. 18:30 83 - 32
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 12:00 90 - 44
2018. október 13. 14:30 55 - 39
2018. október 13. 15:00 85 - 55
2018. október 13. 15:45 69 - 102
2018. október 13. 16:00 59 - 50
2018. október 13. 16:00 70 - 79
2018. október 13. 17:00 61 - 57
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 14:00 64 - 68 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 14:00 76 - 27 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Novák Bence
2018. október 13. 15:45 23 - 68 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Szűcs Tamás
2018. október 13. 17:30 52 - 63 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Szűcs Tamás
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 18:00 110 - 27 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Németh Kitti
Tolna megye - U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 14:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jakab Levente
2018. október 13. 15:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jakab Levente
2018. október 13. 16:00 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Baki Sándor, Reining Márton
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 13. 16:00 60 - 88 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Pohánka Balázs

Megyei szövetségek