Mérkőzések - 2018. 10. 12.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 97 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
2018. október 12. 18:00 63 - 64 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Major Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 12. 18:30 81 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 70 - 71 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 17:30 75 - 90 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
2018. október 12. 18:00 127 - 65 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lövei László (Bognár Tibor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 55 - 63 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 12. 19:00 80 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Nagy János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:45 76 - 45 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:30 57 - 80 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:30 75 - 63 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Csallóközi Gábor
2018. október 12. 19:30 108 - 45 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 12. 20:00 76 - 40 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:45 107 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István
2018. október 12. 20:20 38 - 111 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2018. október 12. 20:20 70 - 50 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:30 63 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 15:30 97 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2018. október 12. 15:30 106 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. október 12. 15:30 88 - 46 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 15:30 88 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
2018. október 12. 19:30 105 - 109 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 16:00 56 - 83 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. október 12. 16:45 74 - 96 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 14:00 62 - 69
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 16:30 38 - 84
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:30 88 - 70
Fiú Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 80 - 61
Leány Kadett, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 16:00 85 - 73 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 48 - 72
2018. október 12. 18:15
2018. október 12. 20:30 102 - 36
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:30 49 - 60
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 16:40 54 - 95
2018. október 12. 17:45 102 - 39
2018. október 12. 18:00 80 - 47
2018. október 12. 18:15 72 - 46
2018. október 12. 18:30 15 - 113
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:10 44 - 168 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:45 40 - 78 Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Németh Balázs
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:00 61 - 43 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba
2018. október 12. 20:15 56 - 50 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
2018. október 12. 21:30 59 - 43 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:30 74 - 82 Miklóssy János Sportközpont
Játékvezetők: Gyurkovics István, Gombos Ádám
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 19:00 70 - 76 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szundy Gábor
2018. október 12. 19:30 36 - 82 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:30 53 - 51 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei B33 Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 13:00 5 - 4 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 13:00 5 - 4 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 13:00 9 - 3 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 13:15 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 13:15 6 - 1 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 13:30 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 13:30 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 13:45 2 - 5 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 13:45 5 - 8 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 14:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 14:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 14:15 12 - 1 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 14:15 1 - 8 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 14:30 3 - 5 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 14:30 3 - 5 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 14:30 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 14:45 4 - 2 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 14:45 8 - 3 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 15:00 3 - 8 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:00 9 - 15 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 15:15 8 - 11 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:15 8 - 11 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:15 7 - 12 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 15:30 5 - 7 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:30 5 - 7 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:30 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 15:45 5 - 3 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Koncz János
2018. október 12. 15:45 7 - 10 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 16:00 14 - 10 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
2018. október 12. 16:20 13 - 8 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: dr. Marjay Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei B33 Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 13:00 2 - 15 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 13:15 3 - 12 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 13:30 13 - 9 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 13:45 10 - 7 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 14:00 10 - 4 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 14:15 9 - 1 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 14:40 7 - 2 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
2018. október 12. 15:00 16 - 12 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Scholtz Zoltán
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:40 38 - 60 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:20 51 - 64 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Paulus Bence Máté
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:15 69 - 60 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Koncsag Csaba
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 20:50 81 - 73 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor

Megyei szövetségek