Mérkőzések - 2018. 10. 10.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 18:00 70 - 66 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 15:30 83 - 79 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Kapusi Gábor, Kruk Melinda (Dernei Gábor)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 19:00 85 - 66 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Lövei László, Sértő Róbert
2018. október 10. 19:30 58 - 84 The British International School
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 20:30 97 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Koller István
2018. október 10. 20:30 54 - 80 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 15:00 80 - 75 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 19:30 54 - 58
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Fiú Junior, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 18:00 76 - 69
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt (Kincs Károly)
Fiú Kadett, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 13:00 71 - 92
Játékvezetők: Magyari Viktor, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2018. október 10. 18:30 68 - 66
Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor (Hegedűs Mária)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 19:15 55 - 71 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Stánicz Péter
2018. október 10. 19:30 61 - 33 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nemes Gábor
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 17:00 66 - 69
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Szabó Attila)
2018. október 10. 17:45 54 - 49
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Lázár Zsigmond György
2018. október 10. 18:00 76 - 65
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó
2018. október 10. 18:00 52 - 97
Játékvezetők: Kiss István, Prieger Mihály
2018. október 10. 18:30 82 - 50
Játékvezetők: László Zsolt, Matóczay Bálint
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 15:00 61 - 65
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás
2018. október 10. 16:30 60 - 63
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Nagy Zoltán
2018. október 10. 17:15 58 - 86
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 16:00 113 - 24
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté
2018. október 10. 16:00
2018. október 10. 16:30 82 - 35
Játékvezetők: Bognár Tamás, Pál Balázs
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 20:20 49 - 54 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Polyák Máté, Kiss Márton Balázs
2018. október 10. 20:45 41 - 50 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 20:45 89 - 68 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 17:00 26 - 75 Illésy SZKI
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 10. 20:40 63 - 53 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István

Megyei szövetségek