Mérkőzések - 2018. 05. 17.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:30 71 - 60 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Major Ádám, Győrfy Ruben (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 18:30 105 - 76 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy János)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:00 71 - 81 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 20:00 61 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Stánicz Péter
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 20:15 60 - 88 TF E-terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 17:00 88 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:00 79 - 71 Széchenyi csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 18:15 106 - 65 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Villányi János
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 20:40 49 - 45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:45 80 - 62 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:30 91 - 78 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 21:00 52 - 81 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Goda László, Nepp László
2018. május 17. 20:20 57 - 81 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál István
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 18:15 49 - 35 Baksay Sándor Református Gimnázium
Játékvezetők: Kovács András dr., Németh Kitti
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 17:30 41 - 97 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 15:00 29 - 43 Arany János Általános Iskola
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Tóth Viktor
JNSZ Megyei Palánta (U9)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 17:00 54 - 28 Karcag Városi Sportcsarnok
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 20:40 98 - 76 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 19:50 70 - 52 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Lövei László, Nagy István
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 18:15 63 - 55 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Schäffer Béla, Havas Gábor
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 17. 18:30 79 - 91 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Kinga, Vizsgázó
2018. május 17. 16:00 19 - 88 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vizsgázó

Megyei szövetségek