• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Alba Alba Fehér.
    PVSK PVSK
    2018. 05. 21. 18:00
  • Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Szol Szolnoki Ol.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 05. 21. 20:00
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szol Szolnoki MÃ.
    MTK MTK
    2018. 05. 21. 14:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Nagy Nagykőrös.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 05. 21. 19:15
Mérkőzések - 2018. 05. 16.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:30 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Simon Tamás (Bogárdi János)
2018. május 16. 19:00 85 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Minár László, Kovács Nimród, Vida Béla (Schäffer Béla)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:00 85 - 54 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt, Menyhárt Ferenc (Bernáth András)
2018. május 16. 17:30 96 - 89 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. május 16. 17:30 78 - 67 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. május 16. 16:00 73 - 53 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Kapusi Gábor (Németh Csaba)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 20:30 60 - 61 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyar Zoltán
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:30 85 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Hegedűs Roland
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 15:30 56 - 79 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Fleischmann Krisztián
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 18:00
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 18:20 80 - 36
2018. május 16. 15:45 59 - 71
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 20:40 59 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kovács Zoltán Sop, Herczeg Ágoston
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 20:00 Kodály Zoltán Általános Iskola
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 20:00 81 - 84 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 20:15 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 18:00 British International School
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Krékity Kornél
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 16:45 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Farkas János, Mile Gábor
Női 3x3 Válogatott
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 11:40 MKOSZ Sportcentrum
2018. május 16. 11:20 MKOSZ Sportcentrum
2018. május 16. 11:00 MKOSZ Sportcentrum
2018. május 16. 10:40 MKOSZ Sportcentrum
2018. május 16. 10:20 MKOSZ Sportcentrum
2018. május 16. 10:00 MKOSZ Sportcentrum
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:00 Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt
2018. május 16. 18:45 67 - 74 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Jankovics Viktor
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 18:15 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:40 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 18:00 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Kinga
2018. május 16. 16:40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Boros Krisztina
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 16. 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Bárány Levente, Havas Gábor

Megyei szövetségek