• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Alba Alba Fehér.
    PVSK PVSK
    2018. 05. 21. 18:00
  • Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Szol Szolnoki Ol.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 05. 21. 20:00
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szol Szolnoki MÃ.
    MTK MTK
    2018. 05. 21. 14:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Nagy Nagykőrös.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 05. 21. 19:15
Mérkőzések - 2018. 05. 15.
Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:30 91 - 88 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Farkas Gábor (Szabadvári János)
2018. május 15. 18:00 92 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2018. május 15. 18:00 104 - 74 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
2018. május 15. 18:00 77 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Forrai Sámuel)
Férfi A, Play-out a bentmaradásért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:00 92 - 95 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Ádám József (Fekete László)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 17:30 74 - 67 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:30 98 - 62 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy I. László, Makrai Márton
2018. május 15. 20:30 107 - 86 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Czupi Márton
2018. május 15. 19:30 60 - 66 Balassi Bálint Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy István
2018. május 15. 19:30 61 - 96 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:30 84 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György
Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00 65 - 92 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor, Győrfy Ruben
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 13:00 60 - 76 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Csongor
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00 65 - 86 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. május 15. 14:00 58 - 67 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 16:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. május 15. 12:00 35 - 37 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:40 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:40 66 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Kovács Zoltán Sop
Csongrád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:30 66 - 45 Bonifert Domonkos Általános Iskola
2018. május 15. 19:00 Bonifert Domonkos Általános Iskola
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:10 68 - 62 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kocsis József
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:20 Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 17:30 81 - 46 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:50 Eötvös József Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:30 73 - 63 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Jurászik László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 16:45 44 - 91 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 16:00 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Tóth Viktor
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 20:15 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Alexis Sancilio
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Alexis Sancilio
2018. május 15. 18:45 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nepp László, Major Ádám
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:15 Práter Általános Iskola
Játékvezetők: László Zsolt, Bárány Levente
2018. május 15. 18:45 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Hegedűs Roland
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 17:30 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor

Megyei szövetségek